Підвісні скляні стелі

Люди йдуть на різноманітні хитрощі і придумують ноу-хау для облагородження житла, надання йому затишку і комфорту. Століття НТП привніс в дизайн інтер'єрів приватних будинків серйозні корективи. Зараз використовуються сучасні оздоблювальні матеріали, що дає місце для роззула фантазії майстрам дизайну.

 

Скло вже давно перейшло з віконної ніші в область обробки стелі. Якщо для промислових і торгових об'єктів в основному використовують підвісні стелі грільято, то для приватного будинку скляні покриття - серйозні конкуренти натяжних стель, які вже перейшли в розряд звичайних явищ.

Це можна пояснити прагненням до комфорту з мінімальними затратами часу, коштів і сил. Наприклад, багато набувають ламінований паркет через великих трудовитрат і дорожнечі хімчистки ковроліну. Хімчистка текстильної обробки салону авто займає більше часу, ніж обробка шкіри на поверхні сидінь. Роздуми про раціональному підході привели нас до встановлення пластикових труб замість металевих, використання керамічної плитки повсюдно, а не тільки у ванних кімнатах.

Скло - натуральний нетоксичний матеріал, що відрізняє його від інших покриттів, можливо, тому воно зайняло одне з ключових місць, коли люди стали використовувати триплекс та ін.

Скляні стелі від http://archi-glass.com.ua/products/czelnosteklyannye-konstrukczii/steklyannye-potolki.html зараз представляють собою міцні конструкції, в основі яких надійні, естетичні і легкі профілі з нержавіючої сталі або алюмінію. Крім того, у цих профілів унікальний декоративний ефект.

До каркасу з нержавійки кріплять скляні полотна тієї конфігурації, яку вибере дизайнер відповідно до побажань замовника, - у вигляді ромба, шестикутника, кола або квадрата. Зазвичай їх розміри такі, щоб демонтаж при заміні однієї з пошкоджених секцій, наприклад, або обслуговуванні світильників, міг би виконати 1 людина.

Оригінальність такого покриття - в створенні унікального дизайну. Для цієї мети призначені ефекти на склі: лазерне гравіювання, піскоструминна обробка (суцільна, з малюнком), вставки з вітражного скла, кольоровий малюнок (фьюзинг), світлодіодна або неонове підсвічування. Скло може бути як прозорим, так і матовим, мати малюнок або контрастувати з кольорового оформлення з сусідніми плитами. Матове скло прекрасно розсіює світло, тому використовуючи різні по потужності люмінесцентні світильники зверху над конструкцією, ви зможете домогтися приголомшливого ефекту в приміщенні.

Скляні стелі - рішення маси питань при оформленні квартири. З їх допомогою можна візуально збільшити висоту приміщення, надати йому оригінальний вигляд або підкреслити в оформленні стилістику hi-tech.

Скляні полотна добре гармонують з полотнами з деревини або металу, що піддалося обробці. У м'якого світіння в приміщенні зі скляними стелями неймовірний ефект, тому це улюблений елемент багатьох дизайнерів інтер'єру. Панелі чорного кольору надають дзеркальний ефект, але відображення буде настільки ж чітким, як у дзеркалі. Акрилове скло - легке і високоміцне (розбити його практично нереально), це прекрасна прикраса інтер'єру.

  • 1