Як вибрати унітаз

Пам'ятайте, що в магазині або, тим більше, на ринку, вам не розкриють всіх особливостей товару.

Адже продавцям головне що? Правильно, для продавця головне продати товар, а для цього він, звичайно, буде розписувати гідності своєї продукції.

 Тому, не варто вірити всьому, що вам будуть говорити продавці консультанти.

 Адже унітаз в https://www.santechshara.com.ua/santehnika/unitazi/producer_laufen/ купується не на один день, і навіть не на місяць. І погодьтеся, що на ньому, вам в будь-якому випадку, доведеться проводити якийсь час, протягом якого ви не повинні відчувати незручність.

 Але, якщо ви готові витратити трохи часу на те, щоб дізнатися, як вибрати унітаз, то безумовно, це допоможе вам зупинити свій вибір на якісному і хорошому унітазі. І згодом це дозволить вам проводити ті, нетривалі періоди часу, які уготовані природою всім людям, в максимально комфортній обстановці.

 А догляд за унітазом, відповідно, буде не таким обтяжливим і неприємним. Тому зараз ми розглянемо всі параметри і характеристики, які допоможуть зробити вам правильний вибір.

 Найперше, з чим ви повинні визначитися до вибору унітазу, це уточнити, яка у вашій туалетній кімнаті конструкція каналізаційної системи. Це необхідно, щоб згодом не повертати унітаз в магазин, через те, що його не вдається підключити до зливним трубах.

 Визначившись з цим параметром, можна сміливо йти в магазин і вибирати унітаз, тільки потрібної конструкції.

 Унітази можуть мати косою випуск води. В цьому випадку вода буде зливатися під кутом.

 Бувають унітази з горизонтальним випуском води. В основному, така конструкція каналізаційної системи використовується в сучасних багатоквартирних будинках, так званих новобудовах.

 Унітази з вертикальним випуском води зазвичай бувають затребувані при використанні у власному будинку або котеджі, коли ви самі можете спроектувати конструкцію зливної системи.

 Незважаючи на те, що вибір даного параметра вимагає особливої ​​уваги, на пряме призначення унітазу і на якість його використання це ніяк не впливає.

 Всі унітази в основному можуть мати, тільки три форми чаші, це так звана поличка, потім воронка і козирок.

 Від форми чаші залежать наступні параметри:

  • - Висота сплеску води від низу унітазу під час його використання.
  • - Ефективність зливу води і змиву унітазу.
  • - Частота промивання унітазу, в тому числі спеціальним йоржиком.
  • 1