Обслуговування ліфтів у багатоповерхових житлових будинках

Багатоповерхові житлові споруди для багатьох людей можуть стати практично не придатними для життя при відсутності в них працюють ліфтів. Це здебільшого стосується людей похилого пенсіонерам, молодим матерям з дітьми та інвалідам. Втім, і здоровій людині, яка живе на одинадцятому поверсі, буде важкувато по кілька разів на день спускатися і підніматися в свою квартиру по сходах. Тому для таких будівель вкрай важливо мати справний ліфт. У будинках, які складаються в ТСЖ, жителі можуть укласти договір зі спеціалізованими організаціями, що займаються обслуговуванням цих підйомних систем. Дані компанії зобов'язані хоча б раз на рік здійснювати певні роботи.

Ліфтові пристрою в будь-який багатоповерхової будівлі, незалежно від того, коли вони були введені в експлуатацію, є потенційно небезпечними. Поломка навіть самого маленького елемента здатна привести до аварії і навіть загибелі людей. З цієї причини якщо товариству власників не вдасться підписати договір із спеціалізованою організацією на техобслуговування ліфта, то його застосування буде неприпустимо.

До речі, якщо вас цікавить специалист по организации технического обслуживания и ремонта лифтов, ви можете знайти більш детальну інформацію на сайті neteel.ru вже зараз.

На обслуговування і ремонт ліфтового обладнання гроші, як правило, виділяються житлово-комунальним управлінням. При знятті з нього всіх зобов'язань по виконанню цих робіт ТСЖ має самостійно вирішити цю проблему шляхом збору коштів і укладення угоди з потрібною ремонтною компанією.

Варто відзначити, що ремонт ліфта є досить дорогим задоволенням, тому краще не доводити справу до такого занедбаного стану. Двох процедур техобслуговування в рік цілком вистачить, щоб ліфт працював справно протягом усього заданого терміну експлуатації. Однак це можливо лише в тому випадку, якщо обслуговування проводитимуть кваліфіковані фахівці. А це є досить важливо, погодьтеся. Від цього залежить безпека та життя жильців будинку, в якому встановлене ліфтове обладнання.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася. Очікуйте нові публікації вже незабаром! А тим часом підписуйтеся на оновлення і ви завжди зможете бути в курсі останніх оновлень.

  • 1