Як легко вибрати кухонну мийку?

Мийка по праву вважається центральним місцем кухні. Адже згідно зі статистикою приблизно 60% всіх домашніх робіт пов'язані безпосередньо з цим пристроєм. Сучасні мийки здатні не тільки полегшити домашню роботу, та й стати гідною прикрасою вашої кухні, адже зараз їх естетичності і ергономіки дизайнери приділяють особливу увагу. Найближчим часом кількість функцій, які здатна робити мийка, істотно розширилося.

 

Якщо зовсім недавно мийку вживали лише як пристосування для миття посуду, то зараз вона, обладнана комфортними та зручними речами, забезпечена декількома чашами і отворами для зливу води, стала реальним центром чистоти і зручності квартири. Близько такого агрегату, погодьтеся, працювати і швидше, і приємніше.

Правила вибору

Природно, 1-е, на що слід звернути увагу перед покупкою новітньої мийки на сайті sanit.by, відповідність її зовнішнього вигляду стилістиці кухонного гарнітура. Також важливі розмір і глибина чаші.

Існує думка, що для великої родини необхідно вибирати глибоку чашу, тому що доведеться мити багато посуду. Але в будь-якому випадку основний фактор вибору габаритів площа кухні і розміри меблів, в яку буде вбудовуватися мийка. Вибираючи матеріал, слід пам'ятати, що він повинен бути міцним, ударостійким, здатним протистояти впливу високих температур і абразивних миючих засобів. На кроці вибору мийки потрібно визначитися з її майбутнім місцем розташування. Від цього залежать такі принципові аспекти, як розміщення змішувача, кількість чаш, наявність у мийки крила, клапанаавтомата, отвори для переливу води, можливість установки подрібнювача відходів і спеціального крана для фільтрованої води.

Наступний етап вибір розміру і форми чаші. Для компактних кухонь пропонується ряд малогабаритних одночашечних моделей від 30x30 см, середніми і більш всі поширеними вважаються характеристики 80x60 см, найбільші мийки можуть досягати 120 см в довжину, в даному випадку можливі навіть трехчашечние комплекти (наприклад, миття 5тее). Чаші бувають як схожого, так і різного розміру (велика вживається для миття посуду, найменша для роботи з продуктами). Дизайн мийки в основному зводиться до кількох звичайним геометричним формам. Більшою мірою традиційними вважаються квадрат або прямокутник; такі моделі легко вписуються в кухонні меблі, тому ємність конструкції можливо найбільшого розміру. Виробляються вони практично всіма компаніями, асортимент варіюється від самих звичайних і помірних до неповторних лаконічних варіантів (наприклад, широко представлений в модельному ряді компаній Blanco, Franke та інших).

  • 1