Особливості застосування металевих опор освітлення

Крім виробництва дорожніх знаків, велика кількість компаній вирішує завдання, взаємопов'язані з організацією якісного освітлення міських вулиць. З плином часу зростають актуальні вимоги до показників безпеки, естетичної привабливості і тривалості термінів служби обладнання. Зазнавши особисто всі переваги використання металевих опор освітлення, споживач все частіше обирає саме їх, а не застарілі конструкції із залізобетону.

 

До речі, вас може зацікавити магазин Stolb, в якому можна придбати якісні алюмінієві опори швидко та вигідно.

    Якими експлуатаційними якостями, по достоїнству оцінені покупцями, володіють дані вироби?

Високий рівень безпеки. Опори гарантують повну безпеку під час функціонування, вони захищені від фізичного впливу. Залізобетонні і опори зі сталі по-різному поводяться під час удару. Якщо на сталевих можуть з'являтися вм'ятини і вигини, але при цьому вони залишаються на місці, то залізобетонні варіації швидше раскрошатся і складуться в сторону удару, що створює дуже небезпечну ситуацію для транспорту і людей в ньому, нерідко трапляється обрив проводів.

Довговічність. Прогнозована тривалість використання становить п'ятдесят років, металеві опори освітлення захищаються від шкідливого впливу корозії гарячим цинкуванням.

Надійність. Стійкість до дій вандалів, підвищена здатність протистояти несприятливим кліматичним умовам, яскраво вираженим змінам сезонів і перепадів температурних режимів дозволяє компанії «ЗнакДорСіті» поставляти високоякісну продукцію для використання у всіх російських регіонах.

Відносно невелика вага. У порівнянні з залізобетонними аналогами маса сталевих набагато нижче.

Лаконічність установки і експлуатаційного обслуговування. Для сталевих опор передбачений простий і якісний спосіб заземлення.

Універсальність. Опори обладнуються високоякісними кріпленнями і кронштейнами для світильників. Виробництво дорожніх знаків може вирішувати питання розміщення продукції за допомогою таких опор, економлячи кошти і простір.

Естетичність. Крім високих показників практичності, опори з металу виглядають досить привабливо, а гнучкість металу дозволяє реалізовувати різні дизайнерські задумки по прикрасі навколишнього простору.

  • 1