Переваги внутрішньопідлогових батарей опалення

Теплові радіатори, що вбудовуються в підлогу, частіше використовуються при нестандартному дизайні. У приміщеннях, які мають панорамні вікна, такі батареї виконують свої функції, не затуляючи відкритий простір. Вони не тільки обігрівають приміщення, а й створюють теплову завісу, перешкоджаючи надходженню холодного повітря від вікон. Подібні прилади встановлюють в приватних будинках, зимових садах, спортзалах, офісах і інших приміщеннях соціального призначення.

 

Зовні такий радіатор схожий на пенал, закритий зверху гратами. Всередині знаходиться пристрій, які безпосередньо обігріває приміщення. Давайте докладніше розберемося з радіаторами опалення, вбудованими в підлогу, їх перевагами і недоліками у використанні.

Будова радіатора

Радиаторы встроенные в пол складаються з ребристого нагрівача, корпусу і панелі, що прикриває всю конструкцію. Вони можуть доповнюватися вентиляторами для кращого розподілу тепла. Пристрій поміщається в стяжку і закладається на рівні підлогового покриття.

Розглянемо кожен елемент окремо:

Корпус такого радіатора зазвичай виготовляється з нержавіючої сталі. Але для сухого приміщення можна підібрати і інший матеріал. Заковика буває в тому, що маловідомі компанії часто застосовують неякісну технічну сталь, недовговічну в експлуатації. Обов'язково дізнавайтеся у продавця, з якого матеріалу виготовлений корпус.

Ребристий нагрівач або теплообмінник. Він являє собою металевий контур з приєднаними пластинами, припаяними за допомогою хімічного складу з молекулами срібла. Пластини щільно з'єднані з основою. Ні підвищені температури, ні постійна зміна стану в результаті розширення-звуження не впливають на міцність зчеплення. Тепло від контуру передається на пластини, від яких і відбувається теплообмін з повітрям.

Підлогові решітки. Вони встановлюються на рівні фінішного покриття і мають на меті захистити конструкцію від механічних пошкоджень. Можуть бути як знімними, так і змонтованими разом з основним механізмом радіатора. Другий варіант так і продається, готовим до підключення.

Повітряний вентилятор. Установка вентилятора дозволяє отримати більше тепла. Він підключається до електричних мереж, а щоб зменшити рівень шумів, використовуються віброзахисні опори. Радіатори з наявними вентиляторами видають більше тепла, так як затуляють прохід холодним повітряним потокам від вікон і не дають утворюватися на склі краплях води.

  • 1