Сонячні батареї: особливості

В наші дні сонячні батареї на дахах будинків багатьох європейських країн такий же невід'ємний атрибут, як вікно або двері. А все тому, що перетворення сонячної енергії в електричну - це екологічний чистий спосіб заощадити матеріальні ресурси і дає перевагу Вашому дому бути автономним, не залежно від міської електространціі. Крім того, використовуючи сонячну енергію замість електростанції, Ви не тільки економите гроші, але і забодітесь про екологічний стан своєї країни і планети в цілому.

 

    Сонячна активність - це і є невичерпане джерело, від якого і залежить кількість перетвореної енергії з використанням сонячних батарей, тому їх дуже широко використовують в країнах з тропічним і субтропічним кліматом, де велика кількість сонячних днів. Особливо популярні в країнах Середземномор'я, де сонячні панелі можуть круглий рік забезпечувати електрикою вдома, квартири, будівлі і навіть селища.

Однак ефективність і вигода від сонячних батарей настільки висока і очевидна, що сонячні панелі такий же популярний джерело енергії на дахах будинків таких країн як Німеччина, Данія або Нідерланди, де кількість сонячних днів досить мало і сонячна активність невисока. У той час як в країнах Південної Європи переоцінити перевага сонячних батарей практично неможливо. Їх середня ефективність 15-25% але іноді доходить до 40%. Це означає, що сонячні батареї на даху будинку можуть знизити витрати на електроенергію майже в десять разів.

Термін окупності залежить від вартості електроенергії, але в деяких країнах, він ледве сягає двох років, що є вагомим аргументом для багатьох власників будинків, встановити сонячні батареї на даху або у дворі свого будинку. Насправді, місце під сонячні батареї замовник може вибрати сам. Наша компанія лише може рекомендувати яке місце найбільш краще підійде для цього. Але безумовно, це повинно бути місце з високою сонячною активністю.

     Хочеться акцентріровать Вашу увагу, ще на тому, що сонячні панелі це одне з найсучасніших пристроїв отримання енергії. На сьогоднішній день, сучасні технології дійшли до такого рівня, що ігнорувати їх, значить платити більше.

  • 1