Землевпорядні роботи: особливості

Під землевпорядними заходами розуміють комплекс дій, які виконуються державними структурами спільно з геодезичними службами для вивчення земельних наділів і змін на них. Ці відомості беруться за основу для межування ділянок з установкою знаків, а також планування способу експлуатації територій.

 

Ця послуга exprof-rf.ru/zemleustroitelnye-raboty.html замовляється при вимірюванні меж адміністративних одиниць і виділення земель під сільське господарство і будівництво, консервації непридатних до використання ділянок. Дослідження включають в себе:

  • збір даних про поточний стан земель;
  • опис точного місця розташування кордонів, фактичне відповідність параметрів записам у ЕГРН - всі папери оформляються відповідно до нормативних актів;
  • геодезичні дослідження, картографічні роботи, які передбачають збір відомостей на перевіреній території за допомогою проведення замірів землеволодіння, визначення висот і координат, спостереження за змінами на ньому;
  • обчислення меж ділянки з установкою і фіксацією знаків, занесення параметрів в заведені землевпорядні документи;
  • планування раціональності подальшої експлуатації землі необхідно для закріплення за нею цільового призначення відповідно до затверджених проектів розвитку округу і країни в цілому;
  • внутрихозяйственное облаштування земельних наділів на віддалених територіях, які використовуються для сільського господарства без зміни традиційного способу життя місцевих жителів.

Метою землевпорядних робіт є приведення операцій з землею в необхідний порядок, доцільне використання на благо розвитку держави, а також охорона земельних ресурсів. При виявленні деградуючих місць розробляються заходи на відновлення їх властивостей.

Кадастрові та землевпорядні роботи проводяться тільки спеціалізованими ліцензованими компаніями. У поєднанні з інженерними вишукуваннями, вони дозволяють отримати всі необхідні дані для будівництва, реконструкції та капітального ремонту будівель, об'єднання і розбиття земельних ділянок, зміни їх цільового призначення.

Професійні інженери виконують всі необхідні процедури в суворій відповідності з діючими регламентами і вимогами законодавства. Термін виконання залежить від обсягу досліджень, складності реалізації і вирішуваних завдань.

  • 1