Різниця між ванною і душем

Ключова відмінність. Поняття «приймати ванну» - це процес занурення тіла у велику ємність, наповнену водою, з метою очиститися від бруду. «Приймати душ» означає стояти під струменем води, щоб змити з себе бруд.

Фраза «приймати ванну» походить від традиційного слова «купатися», що означає «митися, занурюючи тіло в воду». У стародавні часи люди купалися у водоймах, таких як моря, річки, озера, і т. Д. У багатьох людей не було доступу до водойм, тому виникли громадські лазні, а потім, ванни стали з'являтися в практично кожному будинку, так як люди почали розуміти, що це не дуже гарна ідея - ділитися однієї і тієї ж ємністю для купання з сотнями людей. Ванни спочатку були зроблені з дерева, але сьогодні вони зазвичай виготовляються з кераміки або акрилу.

З виникненням внутрішньої сантехніки з'явився душ. Це пристрій, який розпилює воду з носика, під яким людина може очистити себе. Вода ллється безперервно. Душ названий як такий через його первісного значення «короткочасного і легкого дощу», оскільки розпорошується вода часто виглядає як дощ.

У кожного є свої переваги. Прийом ванни (яку можна придбати на https://vannax.com.ua/bath/) займає більше часу, але відмінно розслаблює, на відміну від душу. Змішувачі для ванної хорошої якості дозволяють регулювати і підтримувати теплу температуру під час «відмокання». Душ зазвичай швидший і ефективніший для очищення, оскільки бруд змивається водою, тоді як у ванні бруд і мило мають тенденцію збиратися в воді, і не кожна людина відчує себе чистою, побачивши сліди бруду і мила на стінках ванни після зливу води.

Прийом ванні має на увазі більше використання води, ніж душ. Однак фактичне споживання залежить від ряду факторів, таких як розмір ванни і тривалість купання в душі. Акрилові ванни стандартного розміру вміщають близько 159 літрів води; однак вони рідко наповнюються до країв, так як інший простір займає людина. Виходить, в середньому, у ванній за один раз використовується близько 113 літрів води. Душова кабіна зі стандартною душовою лійкою використовує близько 10 літрів води за хвилину. Беручи до уваги середній 10-хвилинний душ, людина буде використовувати в цілому 95 літрів води. На ринку є також низькопоточні душові головки, які, як правило, використовують менше води, близько 7,5 літра в хвилину.

Приймати ванну - це менш практично і ефективно, ніж приймати душ. Але іноді організму потрібно розслаблення, щоб заспокоїти м'язи, нерви і навіть шкіру. І в такі моменти наповнення ванни і повільне купання абсолютно необхідно.

  • 1