Як вибрати меблеві ручки для класичної кухні?

Коли замовляється класична кухня, то важливо не тільки те, з яких матеріалів вона буде виготовлена, але і яка буде використана фурнітура. Справа в тому, що до «класики» далеко не все підходить, а значить, поспіх у вирішенні даного питання ні до чого. Яких же принципів варто дотримуватися? Відразу скажемо, жорстких правил немає, але все ж краще дотримуватись певних рекомендацій.

Для класичної кухні підходять ручки від https://740.com.ua/ найрізноманітніших форм і розмірів. Однак, що стосується вибору матеріалу, то найчастіше їх виготовляють з металу. Пластик для «класики» абсолютно не придатний. Винятком є ​​лише ті вироби, в яких на перший погляд не визнаєш пластик: настільки вдало вони імітують інші матеріали. Наприклад, ручка може бути пластмасовою, але виглядати як та, що виготовлена ​​з натурального дерева.

До речі, кілька слів з приводу деревини. У класичних кухнях найчастіше зустрічаються дерев'яні ручки-кнопки. В основному ж використовуються бронзові або мідні моделі, а іноді і керамічні ручки. Подібні вироби досить довго служать, особливо при дбайливої ​​експлуатації самих меблів.

Ручки у вигляді металевих кілець - це справжня італійська класика. Ще сотні років тому римські майстри почали виготовляти подібну фурнітуру, яку можна було побачити на масивних комодах, встановлених в будинках придворної знаті. Дивно, але подібні традиції пройшли через століття, трансформувалися і знову є частиною нашого життя. Правда, класична меблі для вітальні ніколи не виробляється з ручками у вигляді кілець. Така фурнітура зустрічається виключно в кухонних гарнітурах.

А чи застосовуються у випадку з класичними меблями технології патинування, коли фурнітуру штучно состаривают? В принципі, на такий крок можна піти, і це вважається цілком нормальним. Однак є одне «але» - патиновані вироби коштують дорожче, тобто відразу потрібно готуватися до великих витрат. Ось чому виробники, щоб уникнути підвищення собівартості меблів, вибирають звичайні металеві ручки.

Ручки-рейлінги для «класики» підходять лише в тому випадку, якщо вони циліндричної форми і у них різьблені кінчики. В цілому ж, така фурнітура більш витончено виглядає на кухнях в стилі «модерн» або «хай-тек». Хоча у всіх людей смаки різні, та й меблі розрізняється і, цілком можливо, що десь такі ручки досить гармонійно впишуться в інтер'єр. Потрібно розглядати їх стосовно конкретної моделі і вирішувати, чи варто використовувати чи ні.

  • 1