Меблева фурнітура та правила її вибору

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність меблів, яка може відрізнятися матеріалом виготовлення (ДСП, МДФ, масив дерева, скло), дизайном, розміром, формами. Дуже важливо вибрати якісні комплекти або предмети, які створять практичність в застосування.

Дуже важливо правильно вибрати фурнітуру, так як в основному вона відповідає за якість відкриття всіх ящиків, кошиків та інших функціональних частин. Всю фурнітуру можна умовно розділити на два типи: лицьова і кріпильна. Вибирати кожен тип потрібно дуже уважно. Важливо вибрати компанію, яка займається виробництвом меблевої фурнітури, а також комплектуючих. Рекомендуємо для покупки фурнитура для гостинной відвідати сайт hafeleshop.com.ua. Компанія має великий досвід роботи, представляє великий асортимент продукції для складання різних меблів. Всі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів, а ціни прийнятні для всіх покупців.

Так, головна функція фурнітури - це відкриття, закриття, висування всіх складових частин меблів. Розглянемо докладніше правила вибору меблевої фурнітури, що впливає на довговічність і якість, які бувають типи, чим вони відрізняються.

Різновиди меблевої фурнітури

Для того, щоб створити повноцінну складання меблів використовується два основних типи фурнітури: лицьова і кріпильна. Вони відрізняються ціною, використанням, зовнішнім виглядом та іншими якостями. Так, до лицьової фурнітури відносять ручки, ніжки, різні декоративні елементи на поверхні. Вона може розташовуватися з зовнішньої або внутрішньої сторони. Кожна деталь лицьовою фурнітури має певний дизайн. Кріпильна фурнітура - це деталі, які використовуються безпосередньо для з'єднання всіх конструктивних елементів меблів. З'єднання може бути роз'ємним, нерознімним або рухомим. До даної категорії відносять: петлі, стяжки, власники, напрямні.

Особливості вибору

Для того, щоб правильно вибрати фурнітуру, потрібно звернути увагу на такі параметри виробів:

Декор. Його варто вибирати для лицьової фурнітури. Наприклад, ручки повинні підходить до загального оформлення меблів та дизайну. Якщо вибирається лицьова фурнітура для стилю хай-тек, то вона повинні бути акуратною, стриманою, не мати химерних елементів;

Міцність. Як лицьова, так і кріпильна фурнітура повинна бути виготовлена ​​з якісного, міцного металу. Не варто вибирати пластикові деталі;

Зверніть увагу, що кріпильну фурнітуру повинна підходити до вашого типу меблів.

  • 1