Як вибрати профільну трубу

Більшість з тих, хто давно пов'язаний з будівництвом, вже давно помітив, що все популярнішим у використанні стають профільні труби.

 

Безумовно, круглі труби все також будуть використовуватися при прокладки каналізацій, промислових трубопроводів або різних систем опалення. Однак у всіх інших випадках все частіше починають використовуватися саме профільні труби. Замовити їх за лояльними цінами можна за посиланням https://budkombinat.com.ua.

Види і область застосування профільних труб.

Зараз є велика різноманітність профільних труб. Починаючи від розміру і закінчуючи типом матеріалу, з якого вони зроблені. Зазвичай зустрічаються такі:

  • алюміній;
  • сталь;
  • Оцинковані труби;

Варто пам'ятати, що якщо звичайні труби замислювалися для транспортування речовин, профільні труби набагато більше розраховані на несучі навантаження. Їх міцність досягається завдяки кутах і дозволяє витримувати навантаження в кілька разів більше.

Завдяки цьому, профільні труби дуже часто стали застосовуватися при спорудженні павільйонів, кіосків або інших малих архітектурних форм. Також ці труби є досить легкими, хоча вага, звичайно ж, залежить від товщини стінки. Наприклад, при товщині до восьми міліметрів, вага 1 метра такої труби буде всього близько 13- 14 кілограм.

Вкрай популярними, профільні труби стали і в меблевій промисловості. Справа в тому, що невеликі квадратні труби неймовірно прості в обробці і є дуже легкими по вазі.

Як бачите, профільні труби можуть відрізнятися між собою як формою або довжиною, так і матеріалом, з якого зроблені. Ознайомитися з більшістю видів профільних труб і заодно замовити необхідні ви можете в https://budkombinat.com.ua/truba.php.

Як розрахувати навантаження на профільну трубу.

Звичайно, профільні труби можуть витримати великі навантаження, проте краще знати максимальний переділ і враховувати це у своїй конструкції. Ключовими факторами, на які варто звернути увагу, для уникнення негативних наслідків є:

  • Розміри і перетин;
  • Напруга конструкції;
  • Міцність металу;
  • Типи навантажень;
  • Також, вкрай важливим є види використовуваних опор і характер самих навантажень.

Міцність самих труб залежить від розмірів профілю і довжини прольоту. Для того, щоб дізнатися який саме це значення можете пошукати відповідні таблиці в інтернеті або уточнити у продавців або консультантів. Також завітайте на сайт https://budkombinat.com.ua/tovar_nedeli.php.

Враховуйте також нюанс, що в таблицях можуть бути вказані навантаження, при яких труба не ламається, а починає гнутися. При цьому, якщо прибрати джерело навантаження, профіль знову може придбати початковий стан.

  • 1