Що таке газобетон? Переваги газоблоків

Серед багатьох видів матеріалів газобетон вже понад вісімдесят років займає одну з лідируючих позицій в будівництві. Він являє собою пористий матеріал, «гартувалася» паром в автоклаві. Область застосування газобетонних блоків досить широка: його використовують при зведенні стін (несучих і не несучих), укріплених плит покриттів, перекриттів, як теплоізоляційний матеріал в будівлях, спорудах і їх елементах.

 

Завдяки ряду переваг газобетон вважається найбільш популярним будівельним матеріалом. Він характеризується високою теплоізоляційної здатністю, пожежною безпекою, надійністю, довгим терміном служби, економічністю. Саме тому газобетон від ukrstroyka.com.ua/30-stenovyie-bloki/31-gazobeton/ оптимально підходить для зведення приватного будинку.

Ніздрюватий бетон автоклавного тверднення широко поширений по всьому світу. Виробництво газобетону можливо в будь-який з кліматичних зон, на багатьох континентах. Підприємства, що займаються виробництвом автоклавного ніздрюватого бетону, діють всюди: і в північних районах (Сибір, Канада), і в жаркому кліматі (Африка, Австралія), і на територіях пустель, і в районах з підвищеною сейсмічністю (Японія, Туреччина, Каліфорнія), і там, де часті мусонні дощі.

Вироби з газобетонних блоків від різних виробників відрізняються за якістю. Залежно від сировини, що використовується на підприємстві, рівня розвитку технологічних процесів виготовлення, обладнання, що використовується на виробництві, якісні характеристики газобетону будуть відрізнятися.

Переваги газоблоків

Комфортний мікроклімат

Сприятливий клімат в будинку - це не тільки створений затишок і неповторний дизайн. Багато в чому комфортабельність житла залежить від матеріалів, з яких воно побудовано. Наприклад, стіни повинні мати певні характеристики:

  • Невисокий рівень теплопровідності забезпечить відчуття «теплої» стіни;
  • Цілісність стіни і її здатність зберігати форму гарантують найменше проникнення повітря в приміщення;
  • Паропроникність зробить стіну «дихаючої»;
  • Теплоїнерційною дозволить мешканцям не турбуватися про те, що в сонячний день в будинку буде
  • жарко, а з настанням ночі доведеться кутатися від холоду.

Всіма цими властивостями володіють одношарові стіни, виготовлені з газобетонних блоків.

Захищеність від зовнішніх впливів

Стіна з газоблоків забезпечує високий рівень безпеки будинку, захищаючи його від різного роду пошкоджень. У такій стіні не будуть виявлені приховані дефекти, які зазвичай з'являються під час укладання утеплювача, монтажу пароізоляційній системи, несучого каркаса, пошкодження корозією армуючих матеріалів.

У складі блоків з пористих бетонів виключно негорючий мінеральний матеріал, що забезпечує їх протипожежну безпеку.

Газоблок - камінь, тому він здатний протистояти негативному впливу біологічних (ураження грибком, комахами) та зовнішніх атмосферних чинників (ультрафіолетове випромінювання, дощ, сніг).

  • 1