Особливості освітлення парковок

Освітлення приватного гаража або автостоянки на нижньому поверсі торгового комплексу вимагає розумного підходу. Для власників і керуючих стоянками важливі низькі витрати на електроенергію та експлуатацію, безпеку в експлуатації і надійність світильника. Світильник повинен мати стійкий до ударів корпус і витримувати попадання струменя води на корпус.

Для забезпечення нормального освітлення підземного паркінгу або вуличного майданчика достатньо придбати якісні прилади спеціального призначення. Вони представлені у великій різноманітності, тому ось пример освещения паркинга.

Для великих приміщень з високими стелями можна купити лінійні світлодіодні світильники для торгових центрів, які мають велику потужність. Коли мова йде про вуличні приладах, вони повинні мати високу ступінь захисту від зовнішніх факторів.

У світлодіодів є ряд переваг в порівнянні з іншими типами освітлення:

  • вони зручні в установці і експлуатації;
  • дозволяють заощадити електроенергію;
  • світлодіодні світильники для парковки мають достатньо яскравими;
  • вони прекрасно протистоять різним негативним факторам зовнішнього середовища.

Існує ряд вимог, які пред'являються до подібних приладів. Вони не повинні створювати сліпучий ефект, відблиски або давати тіні. Коли установка проводиться в великих приміщеннях, обслуговування пристроїв є мінімальним. Світлодіоди в цьому випадку - найбільш раціональне рішення. Вони не потребують регулярної заміни елементів і справляються з поставленими завданнями протягом довгих років. А невелику вагу і габарити є додатковими аргументами на їхню користь. Цілісний алюмінієвий корпус характеризується підвищеною міцністю і надійністю, за рахунок чого він витримує різні механічні пошкодження.

Прилади забезпечують достатній рівень видимості. З їх допомогою люди повинні нормально орієнтуватися в просторі, бачити розмітку і розрізняти перехожих.

Вибір спеціалізованих приладів для паркінгів дозволить створити стабільне освітлення, що відповідає всім діючим нормам і вимогам.

  • 1