Що робити з будівельним сміттям

Всім відомо, що під час ремонту або будівництва-залишається багато будівельного мотлоху. Якщо його нікуди не подіти, то він захаращує проходи, та й просто не комфортно працювати. Існує кілька варіантів вивезення будівельного сміття. Вони мають деякі складності. Які способи краще, необхідно розібратися.

 

Види сміття

Існує два найпоширеніші види сміття musor4.ru/vyvoz-himki. Це побутове-яке утворюється в результаті життєдіяльності людини. І будівельне сміття з'являється відразу ж після початку або завершення ремонту. При демонтажі і підготовки будівельних поверхонь утворюються гори сміття. Сюди входять обірвані шпалери, штукатурка, віконні рами та багато іншого. І щоб вывезти мусор контейнерами доведеться постаратися.

Порада! Во, що краще скласти сміття. Для побутового сміття підійдуть звичайні поліетиленові пакети. Що ж стосується будівельного, то тут ситуація складніша. Для правильного вивезення такого мотлоху, вам знадобиться спеціальна так би мовити, тара. Для цього відмінно підійдуть сміттєві мішки які продаються в будь-якому господарському магазині. Перевагою таких мішків є те, що вони міцні і недорогі, а це непоганий аргумент.

Важливо! Куди подіти будівельне сміття

Якщо для збору сміття використовувати тільки сміттєві мішки, то рано чи пізно вони завалять прохід повністю. Вийде, що в квартирі тримати його немає сенсу. Викидати в сміттєпровід такого плану відходи заборонено.

В такому випадку залишається тільки одне, замовляти сміттєвоз і вивозити на звалище з допомогою мусорщика. Або ж вивозити самому. Для цього вам знадобиться певна сума грошей, тому що за безкоштовно ніхто працювати не буде, і тим більше вивозити.

У деяких багатоповерхових будинках біля під'їзду, є спеціальні майданчики або великі контейнери оранжевого кольору, призначені саме для таких цілей. Але це тільки при наявності таких.

Куди вивезти будівельне сміття

З транспортом визначилися. Залишилася справа за малим. Куди ж вивозити підготовлене сміття? Найчастіше таке сміття вивозиться на сміттєзвалище. Але знову ж таки для того, щоб скинути сміття на звалищі доведеться заплатити винагороду.

 При самостійному вивезенні сміття існує кілька місць, куди можна подіти сміття.

У сусідньому дворі часто стоять сміттєві баки, які не завжди заповнені. Якщо по ночі винести поки ніхто не побачить, тільки цей варіант може призвести до того, що вас можуть оштрафувати;

За кілька мішків вивозити власним автомобілем. Тільки це буде довго і дорого. З огляду на ціни на паливо;

Можна продати ваш будівельне сміття. Існує навіть певний пріскурант цін, де вказано, що і почому;

Можна також відправити будівельне сміття на заміську дачу. Таким сміттям можна викласти доріжки навколо будиночка, а також викласти під'їзну дорогу для машини;

Якщо подати оголошення і написати, що є будівельне сміття, за ним обов'язково приїдуть і заберуть його самостійно;

Переглянувши договір, складений з ЖЕК-ом, можна виявити, що договором передбачено вивезення будівельного сміття з двору. В такому випадку ви просто виносите заздалегідь приготовлений мотлох до сміттєвих баків.

Вивіз відходів ремонту-це значна проблема великих міст і мегаполісів. Набагато простіше в невеликих селищах або на околиці міста. Поблизу таких місць присутні звалища будівельних відходів.

Не варто забувати, що в лесопасадкі і ліску вивозити сміття заборонено не тільки законом, а й власним сумлінням. Не потрібно псувати нашу і без того забруднену планету. Вивозити сміття необхідно тільки в призначені для цього місця. Про це забувати не варто.

  • 1