Як вибрати вхідні двері?

Стандартна вхідні двері складається з двох листів металу, які скріплені рамкою із сталевого прокату (в основному, це труба квадратного перетину). Між цими листами знаходяться такі ж сталеві труби, вони можуть бути розташовані або горизонтально, або вертикально ( «ребра жорсткості»). А простір між цими трубами заповнюють матеріалом, щоб поліпшити звукову та теплову ізоляцію.

 

Усередині двері знаходяться замок і ригельна система (це штирі, які при замиканні дверей висуваються, вони бувають декількох видів, найкраще - це обертові).

Також важлива коробка, вона повинна захистити від злому, і витримувати вагу стулки двері. Коробку закріплюють на штирях, які йдуть в стіну, для того, щоб було неможливо виламати всю коробку. Петлі в металевих дверях надійніше, ніж у звичайних. Замки бувають двох типів - сувальдні (вони масивніше, міцніше, але секретність у них слабка), циліндрові (вони не так міцні, як сувальдні, але у них буває секретність більш 360 мільйонів комбінацій). Найкраще ставити обидва типи.

Дешево - не означає якісно

Якщо заявлена ​​ціна на вхідні металеві двері невелика, то варто задуматися, на чому заощадив виробник.

Швидше за все, спочатку на металі, адже два листа хорошої якості будуть коштувати більше, ніж половина пропонованої ними ціни за двері. Значить, швидше за все, листи беруть з дешевого, низького за якістю металу.

У дешевої двері скоріше не буде «ребер жорсткості», і внутрішнім наповнювачем може виявитися поролон, а він не безпечний, оскільки може спалахнути.

Недорогий замок - найбільш ненадійний замок. І справа тут не тільки в тому, що зломщики його зможуть легко відкрити, але і в тому, що такий замок може заклинити, і двери входные зможуть відкрити тільки викликані фахівці. Це стосується петель і поганий коробки.

За що сплачується велика сума

Можна почати з елементарного зовнішнього вигляду. Двері з якісним деревом, наприклад, дубом, виглядає інакше, ніж просто двері.

Якісні замки коштують чимало, але вони зможуть убезпечити ваш будинок від непрошених гостей.

Ви можете зробити на двері захист від зброї, якщо вам це необхідно. Але в такому разі тоді можна поставити і куленепробивний вічко або замість нього відеокамеру.

  • 1