Як правильно вибрати світильник в свій дім

До теперішнього часу традиційним способом освітлення кімнат були люстри. Такі освітлювальні прилади фіксуються до стелі і відрізняються своїм самим різним видом. Крім того, вони можуть відрізнятися кількістю лампочок, а також їх потужністю.

Серед новинок, які пропонують зараз практично всі спеціалізовані магазини люстр можна виділити сучасне освітлювальне обладнання, лампочки в якому закріплюються стаціонарно, а за допомогою спеціальних гнучких напрямних. Ця відмінна можливість дозволяє своїми руками регулювати інтенсивність світла, направляючи його в ту або іншу точку. Чи не малим попитом сьогодні користуються світильники і бра. Їх можна повісити як в спальні, так і на кухні, а купити їх можна на сайті decorro.com.ua з доставкою додому. Тут вони представлені в широкому асортименті і стоячи недорого.

Зверніть увагу на каталог освещения, в якому ви можете вибрати якісні та красиві світильники за найдоступнішими цінами вже зараз.

З чого робляться світильники для інтер'єру

Матеріали, з яких випускаються вони: кришталь, пластмаса, скло, метал, дизайнерські моделі виготовляються з паперу, дерева, текстилю. Останні не є такі довговічними, їх слід купувати тільки в останню чергу. Кришталь і скло - вогнетривкі, красиві, надійні матеріали, з якими слід поводитися акуратно.

Конструкція світильників

Вибираючи сучасний світильник для настільного освітлення, варто робити акцент на такі фактори, від яких залежить ціна: дизайнерське виконання, застосовувані матеріали, конструкція. Всі прилади поділяються на 2 групи за типом конструкції:

  • з основою, яка ставиться на стіл;
  • з кліпсою або гвинтовим фіксатором для установки на столі або поличці.

У обох типів є свої плюси.

Експлуатаційні вимоги

Підбирати світильники в кухню або в спальню варто з міцних, надійних матеріалів. У цих кімнатах перепади вологості і температури, кіптява - цілком звичайні явища. Тому освітлювальні прилади повинні бути практичними і багатофункціональними. Чим далі місце монтажу від джерела вологи і тепла, тим менше вимог до захищеності світильника.

Сучасні компанії-виробники пропонують величезну кількість рішень з металу, пластику і тканини, так що з вибором світильника у вас проблем не буде.

  • 1