Як вибрати інструмент для ремонту холодильників

Для ремонту і обслуговування будь-якого холодильного обладнання вам буде потрібно спеціальний інструмент, в нашому середовищі його називають "холодильний".

Фізичний принцип роботи холодильного обладнання однаковий, але холодильники бувають не тільки побутові, а й промислові і ось тут є нюанси. Тому умовно весь холодильний інструмент від https://master-plus.com.ua/holodilnik/izmeritelny_instrument/ можна розділити на наступні типи:

1. Холодильний інструмент для ремонту побутових холодильників

Для діагностики і ремонту домашніх холодильників потрібно:

Манометрична станція на фреонах R600, R134a

Шланги заправні, якщо в комплекті до станції їх немає. Шланги йдуть в комплекті з 3 шт., Довжиною від 90 см.

Вакуумний насос на 40 л. / Хв. одноступінчатий або двоступінчастий, останній створює глибший вакуум.

Пальник для пайки (пальник може бути початкового рівня під МАПП газ, але досвідчені майстри частіше використовую зварювальні пости МАПП + кисень, така сварка дозволяє швидше прогрівати місце пайки)

Інспекційне дзеркало, ніколи не зайве перевірити свою пайку

Ваги для заправки фреону, краще брати найбільш точні з похибкою 1 гр.

Муфта Ганзена, для тих хто не любить впаивать клапан Шредера і віддає перевагу класиці. До даної муфті обов'язково рекомендуємо взяти пережімного кліщі

Труборіз для різання мідних труб, краще взяти компактний, для зручності різання в обмеженому просторі.

Ножиці для різання капілярних трубок

Труборасшірітель, дуже сильно допомагає при розширенні приєднувальних патрубків на компресорі

Прес для прочищення капілярної трубки

Так само вам знадобиться тестер для діагностики електричного кола і комплект слюсарного інструменти: викрутки, пасатижі, ліхтарик, ключі (ріжкові або головки з трещеткой)

Холодильний інструмент для ремонту і монтажу промислового холодильного обладнання

Список інструменту, який вам будуть потрібні для монтажу і ремонту холодильних агрегатів, чілерів і інший холодильної техніки:

Манометрична станція. Для промислового холоду краще вибирати колектори з манометрами, що мають градуювання на фреони R22, R404, R407, R134a, R507, але за часту таких манометрів годі й шукати, тоді потрібно користуватися лінійкою. В даний час поширення набули цифрові манометрические колектори. У пам'яті даних пристроїв знаходиться понад 40 популярних і перспективних фреонів.

Шланги заправні, якщо в комплекті до станції їх немає, рекомендуємо взяти довжиною від 90 см.

Двоступеневий вакуумний насос. Продуктивність (швидкість відкачки) слід підбирати виходячи з потреб вашої роботи. Якщо системи компактні, підійде і 42 л. / Хв., А якщо у вас величезні склади з магістралями труб 15/8 і вище, то варто задуматися про насосах зі швидкістю відкачування від 200 л. / Хв.

  • 1