Особливості вибору теплиці з полікарбонату

Кожен виріб, представлене на ринку або в магазині, має власні експлуатаційні характеристики, а значить, і нюанси вибору, особливо якщо справа стосується товарів для саду та городу. Наважуючись звести на своїй присадибній ділянці «будиночок» для рослин, важливо вивчити всі «за» і «проти» кожної моделі, що зацікавила вас за ціною і властивостями.

Критерії вибору

Теплиці і парники із стільникового полікарбонату, які можна придбати на сайті agroteplitsa.com.ua, на піку популярності завдяки своїм перевагам перед скляними і плівковими аналогами. Вибираючи свій варіант серед безлічі моделей, зверніть увагу на:

  • товщину листа полікарбонату;
  • колір покриття;
  • комплектуючі для полікарбонату;
  • каркас;
  • форму.

Товщина листа полікарбонату

Найбільш економічний варіант - прозорий стільниковий полікарбонат товщиною 4 мм, однак він не має достатню міцність, щоб витримати зимові опади, тому підходить лише для створення легких парників з частим розташуванням дуг, таких як парник «Метелик» виробництва компанії. Щоб на вашому городі красувалася стаціонарна містка конструкція, слід вибирати моделі з товщиною покриття від 8 до 20 мм. Можна розглянути як варіант моделі теплиці «Марія» або «Кама».

Колір покриття

У продажу представлений прозорий і кольоровий стільниковий полікарбонат в широкій гамі відтінків. Однак фахівці рекомендують враховувати не стилістичний ефект, а необхідність попадання променів всього спектру для повноцінного розвитку рослин, що властиво тільки прозорим полотнам. Решта ж поглинають до 60% природного освітлення, тому вони ідеально підійдуть для створення навісів, альтанок, козирків на ділянці, але не теплиць.

Комплектуючі для полікарбонату

Вони повинні забезпечувати бездоганну герметизацію, що виключає продування, підтікання і розриви полімерного матеріалу. Відповідальні виробники використовують спеціальні Термошайби. Варто також перевірити, щоб зрізи листів були оброблені паропропускающей стрічкою, яка, на відміну від скотча, не збирає конденсат і захищає матеріал від попадання бруду.

Каркас

Від його міцності залежить довговічність конструкції. Так, якщо ви вибираєте сезонний варіант, відмінно підійдуть такі вироби, як теплиця «Вдала» оцинкована. Для зимового розміщення потрібно звернути увагу на модель теплиці «Вдала» посилена. У них застосовується важкий сталевий каркас з профільних труб, стійкий до високих навантажень і корозійних процесів. Важливий нюанс - гнуті, а не зварені дуги і велике перетин профілю надають конструкції більшої надійності.

  • 1