Як швидко вибрати терасну дошку?

Зазвичай вона виготовляється з слабо схильних до зовнішніх впливів порід деревини, завдяки чому, настили здатні експлуатуватися тривалий час без втрати своїх характеристик. Товщина терасної дошки визначається породою деревини: рекомендована товщина екзотичних порід становить 20-25 мм, для модрини - 27-40 мм. Довжина терасної дошки, як правило, становить 2-6 метрів, але для цінних порід може починатися і від 60 см.

При виборі терасної дошки зверніть увагу на колір. Тераса є частиною будівлі і відповідно, повинна поєднуватися із загальним зовнішнім виглядом. Дошка з екзотичних порід дерева буває різноманітних кольорів і відтінків, тому завжди можна підібрати деревину потрібного відтінку, або - використовувати деревину, піддається тонування.

До речі, здесь ви можете придбати якісну терасну дошку за вигідними цінами просто зараз.

Твердість і зносостійкість також мають важливе значення. Якщо терасна дошка використовується на балконі, лоджії або в приміщенні, то твердість дошки не грає особливої ​​ролі. Але якщо терасну дошку передбачається використовувати для альтанок, садових доріжок або тераси поруч з будинком, де буде ходити велика кількість людей, то стійкість і твердість дошки повинна бути на найвищому рівні. Для таких настилів підійде іпе, кумару, массарандуба і інші тверді породи, стійкі до механічних впливів, гниття і поразки грибком. Террасное покриття з рельєфною дошки (профіль «антисліп», «вельвет», «противоскользящий профіль») використовується в місцях, де є велика ймовірність попадання вологи - садові доріжки, відкриті тераси, басейни.

При виборі породи дерева потрібно визначити вимоги, яким повинна відповідати тераса. Наприклад, на відкритих ділянках і в місцях великої прохідності тераса з м'яких порід дерева може швидко прийти в непридатність (на ній з'являться вм'ятини, подряпини і ін. Механічні дефекти). У таких місцях краще використовувати тверде, зносостійке і пружне дерево: іпе, бангкірай, кумару, мербау та ін. А ось м'які породи дерева - більше підійдуть для настилу всередині приміщення, де ходять переважно босоніж.

  • 1