Який далекомір вибрати?

Будівельні і ремонтні роботи припускають наявність відповідного інструменту. Втім, і в повсякденному житті часом виникає потреба виміру точного відстані до будь-якого об'єкта. Перше, що спадає на думку - скористатися лінійкою або рулеткою. Однак коли мова заходить про великих відстанях і високої точності, ці інструменти поступаються більш професійним пристроїв - лазерний далекомір.

 

Оскільки ціна в значній мірі визначається закладеними функціями, вам необхідно визначити умови, в яких ви збираєтеся використовувати прилад.

  • Далекомір для роботи в приміщенні
  • Далекомір для роботи на вулиці

До речі, купить дальномер лазерный ви можете на сайті baumarket.com.ua просто зараз.

Якщо ви збираєте вимірювати відстань об'єктів в приміщенні, швидше за все, вам буде досить побутового лазерного далекоміра, що дозволяє вимірювати відстані до 40-60 метрів. Звичайно, крім дальності роботи, є й інші характеристики, що заслуговують на увагу:

Функціональність: вимірювання довжини, висоти і ширини, обчислення площ і їх складання, обчислення по теоремі Піфагора, функція розмітки, фіксація показань на дисплеї, додавання і віднімання виміряних значень, фіксація максимальних і мінімальних значень, збереження у внутрішню пам'ять до декількох десятків вимірювань, автоматичне відключення приладу, індикація заряду батарей харчування, візир і інше.

Точність вимірювань. Як правило, лазерный инструмент дозволяє визначати відстань до об'єкта з похибкою не більше 2 мм. У більшості випадків цього цілком достатньо, проте ви повинні врахувати, що: ручні вимірювання супроводжуються неточностями, тому слід використовувати штатив; якщо поверхня, на яку спрямований лазерний промінь, темна або пориста, то щоб уникнути поглинання променя необхідно використовувати спеціальну світлу і гладку пластину.

Захист корпусу. Зверніть увагу на ступінь захисту від пилу і вологи, а також на якість лінз - краще, якщо вони будуть виготовлені з високоякісного скла, стійкого до перепадів температур.

У разі якщо вам доведеться працювати на відкритому просторі, купуйте прилад з дальністю вимірів від 60 метрів. Сучасні моделі дозволяють проводити вимірювання на відстані до 250 метрів.

  • 1