Навіщо потрібні клінінгові послуги і чи вони того варті

Клінінгові послуги - це професійне прибирання із застосуванням спеціальних засобів для чищення та техніки. Клінінгова компанія працює в квартирі, офісі, торгових центрах і в будь-яких місцях великого скупчення людей.

Навіщо наймати професіоналів для прибирання в квартирі

Здавалося б, чи варто когось пускати в будинок, якщо можна все зробити самому. Все вірно, але враховуйте, що генеральне прибирання - це важка фізична праця. І роблячи все самостійно витратити доведеться цілий день.

Крім того, в послуги клінінгової компанії входить хімічна чистка меблів або килима. А самостійно таку операцію ви не проведете. Якщо не хочете дихати хімікатами, замовте дезінфекцію парою - uborka24.com.ua. Таким способом проводиться чистка м'яких меблів, подушок, матраців. Пар проникає в структуру тканини, очищає її і дезінфікує. Для роботи буде потрібно досить потужний парогенератор, який виробляє пар і подає його під великим тиском

У яких же випадках доцільно замовити клінінгові послуги у вашій квартирі:

  • Ви багато працюєте і часу на генеральне прибирання просто немає;
  • коли фізично неможливо впоратися з тим, щоб вичистити кожну порошинку в будинку;
  • вам потрібні особливі послуги, які ви не можете провести самостійно.

Навіщо наймати професіоналів для прибирання в офісі

У кожному офісному приміщенні працює своя прибиральниця. Зазвичай вона приходить на неповний робочий день вранці або ввечері. І можна сказати, що такого очищення приміщення досить. Але як би ретельно все не забиралося, людина не здатна за короткий час все вичистити. Прибирання є, але в таких умовах вона поверхнева. Як правило, це очищення килимового покриття або миття підлоги, витирання пилу та чистка санвузла. У важкодоступних місцях скупчується сміття, а миття вікон не проводиться.

Офісний колектив - це велика кількість людей, які збираються в одному приміщенні. Тут важливо підтримувати комфортний мікроклімат - вологість і чистоту повітря і поверхонь. Інакше пил сприятиме розвитку алергічних і вірусних захворювань.

У яких же випадках доцільно замовити клінінгові послуги в офісі:

  • Для ретельного комплексного прибирання всього офісного приміщення;
  • мийки вікон;
  • дезінфекції оббивки офісних стільців, меблів та килимового покриття;
  • якщо у вашому офісі немає персоналу, який займається прибиранням.
  • 1