Як правильно вибрати ванну?

Починаючи ремонт у ванній, господарі стикаються з проблемою заміни старої ванни, вірою і правдою відслужив свій термін, на свіжу, і більш сучасну. Але ось тут - то покупець і стикається з нелегким вибором. Величезний асортимент ванн, представлених в магазинах, вражає різноманітністю. А тепер розберемося з усім по порядку.

 

Розмір і форма ванни

Для початку, необхідно визначитися, - яких розмірів ванна. У тому випадку, якщо вона не відрізняється великими габаритами, то вам більше підійде звичайна, невелика ванна, прямокутної форми.

У тому випадку, якщо розміри ванної кімнати дозволяють, можна пофантазувати... Чудовим вибором в цьому випадку буде ванна кутовий форми. Дуже ефектно виглядають ванны Ravak, які перебувають на деякому підвищенні, яке обкладено відповідною за кольором керамічною плиткою.

Тепер, коли ми визначилися з формою і розміром, виникає наступне питання:

«З якого матеріалу вибрати ванну?»

- Чавун. Класика жанру! Вона знайома нам вже не один десяток років! Існують чавунні ванни вітчизняного та імпортного виробництва.

Вітчизняні ванни відрізняються більш товстим чавуном, чому вони більш важкі, але тому більш стійкі і здатні витримувати великі навантаження це ж гідність перетворюється в проблему, - при її доставці і установці - знадобиться кілька людей. Імпортні ванни - легше, тому що чавун в них набагато тонше, і вони вважаються більш якісними.

Ще один недолік - в чавунній ванні швидко остигає гаряча вода, тому, перш ніж наповнити ванну, її слід попередньо добре прогріти.

У тому випадку, якщо покриття вашої ванни не дуже якісне, емаль досить швидко втрачає свій початковий вигляд, в пори, які має чавун - забивається бруд, з часом ванна іржавіє і виглядає не дуже презентабельно. Але все ж чавунні ванни довговічніше, ніж всі інші.

- Акрилова ванна. Давайте в першу чергу розберемося, що ж таке власне - акрил. Акрил - це пластик, укріплений за допомогою спеціальних технологій.

Чим більше шарів зміцнення - тим якісніше, а відповідно - дорожчим буде ціна ванни. Хоча акрилові ванни з'явилися не так давно, попит на них стрімко зростає.

  • 1