Муфта поліпропіленова: особливості

Муфта поліпропіленова - це равнопроходной поліпропіленовий фітінг із статичного поліпропілену PPR (рандом сополімеру -Poly Propylene Random) володіє стійкістю до хімічно активних речовин, відповідає всім вимогам ГОСТ. Виготовляється за технологією з використанням низького тиску, методом інжекційного пресування за допомогою термопластавтомата. Призначені для постороікі трубопровідних систем необхідної довжини і герметичності з'єднань, для з'єднання труб з однаковим діаметром, наприклад для того, щоб згуртувати дві однакові труби Ду 20 вам знадобиться, спаяти їх між собою муфтою поліпропіленової Ду 20.

 

Застосування: в системах прокладки трубних магістралей внутрішнього водопостачання питної і технічної води, для холодного і гарячого водопостачання, в системах опалення і каналізації, а так само в системах меліорації і зрошення, в дренажних системах, трубопроводів для транспортування помірно їдких речовин, в житлових, адміністративних і виробничих будівлях усіх типів.

Установка "монтаж" муфти поліпропіленової.

Встановлюється муфта полипропиленовая в будь-якому зручному монтажному положенні, не допускаються вигини і перекоси порушення співвісності в з'єднанні, на деталі не повинно бути пилу і бруду. Монтаж в НЕ приміщенні повинен здійснюватися при температурі не нижче +5 ° С. З'єднання фитинга з трубою проводиться методом термічного зварювання за допомогою зварювального апарату для поліпропілену, при настроювальної температурі не більше 250 ° С. Фітинг повинен експлуатуватися за умов, зазначених в таблиці технічних характеристик і при режимах, відповідних прийнятим класу експлуатації трубопроводів.

Гарантійний термін складає один рік з дня виробництва. Виробник гарантує відповідність даних виробів вимогам безпеки за умови дотримання Споживачем правил використання, транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.

Виробник залишає за собою право внесення змін у конструкцію, що поліпшують якість виробу при збереженні основних експлуатаційних характеристик.

  • 1