Як вибрати якісну сантехніку?

Сьогодні ринок сантехніки пропонує широкий асортимент всіляких пристроїв та комплектуючих до них. Як серед всього різноманіття виробів придбати якісні? Якими параметрами варто керуватися при покупці? Дана стаття допоможе непрофесіоналові зробити правильний вибір.

 

Купівля сантехніки - це відповідальний процес. Чому? Тому що вироби купуються не на один рік. Вони повинні бути функціональними, практичними, і головне - якісними. При виборі сантехніки в Kvadratura найкраще відштовхуватися від площі і планування приміщення, так як цей параметр допоможе накреслити схему розводки, визначитися з розташуванням ванни, унітазу, раковини, а також встановити, скільки метрів труб потрібно буде замінити. Важливо, щоб куплене сантехнічне обладнання відповідало наступним критеріям: матеріал, виробник, дизайнерське рішення, вартість.

Головна роль при виборі сантехніки відводиться матеріалу, з якого вона виготовлена. Найбільш затребуваними серед покупців є фарфорові та фаянсові вироби. Сантехніка з порцеляни стійка до змін температури, механічних і хімічних впливів, має електроізоляційні властивості. Її часто встановлюють в приміщеннях, що не опалюються.

Порцелянові вироби гладкі, за ними легко доглядати, так як бруд і пил практично не осідають. Сантехніка з фаянсу приваблива зовні, легка, має невисоку вартість. Однак поверхня її пориста. Через це фаянсові вироби можуть пропускати воду, і тільки методом глазурування вдається знизити водопроникність. Єдиний мінус сантехнічних фарфорових і фаянсових пристроїв - нестійкість до пошкоджень. Для виготовлення сантехніки також використовуються чавун (не береться корозії, має низьку пластичність, довговічний), сталь (не стійкий до корозії, може деформуватися), акрил (висока ступінь електроізоляції, не вигоряє, проста в догляді, низька міцність).

В даний час дизайн сантехнічних пристроїв дуже різноманітний, тому ніщо не обмежить вибір. Однак вирушаючи в магазин, варто пам'ятати, що будь-який виріб має бути зручним, комфортним і гігієнічним. Стилістика, форма, розмір приладів повністю залежить від особистого смаку і особливостей приміщення.

  • 1