Як вибрати якісний змішувач?

Ванна кімната - місце, де панують зручність і комфорт, воно повинно бути обладнане витончено і зі смаком. Приділити увагу найменших деталей, вибрати якісну, сучасну і недорогу сантехніку, плитку, ванну і унітаз - все це необхідно зробити для того, щоб потім, в процесі використання, не виникало неприємних відчуттів, було затишно і легко користуватися тими речами, які здатні поліпшити наш побут.

У будь-якому магазині сантехніки очі розбігаються від різноманіття моделей змішувачів, і вибрати відповідний саме Вам, буває важко. У магазині https://robins.com.ua/smesiteli-krany/grohe, наприклад, легко знайти «свій» варіант, а співвідношення ціни і якості приємно здивує.

Різноманіття форм і дизайну. Класика (двухвентильний) і інновація (сенсорний, каскадний). Ретро-стиль і модерн. Золото, сталь або білий колір. Ви здивуєтеся, але розмова все ще йде про змішувачі. Вони бувають металеві, пластикові, керамічні та гранітні; важільні, вентильні і безконтактні. За способом кріплення поділяються на врізні і настінні.

Головні вимоги, яким повинен відповідати кран для води, встановлюється у ванній кімнаті або на кухні:

  • Довговічність і безпеку;
  • Легка установка і зручність у використанні;
  • Відповідний дизайн, який співвідноситься із зовнішнім виглядом всієї кімнати.

Останнім часом особливої ​​популярності набули врізні змішувачі. Вони є найбільш ергономічними на сьогоднішній день, відрізняються мінімалізмом і витонченістю виконання, а також практичні в експлуатації. Кріплення, підводи і труби для такого крана заховані, а тому людина бачить тільки найнеобхідніші частини - важелі, лійки, клапани, вентилі. Якщо ж чаша для купання акрилова, то змішувач встановлять на її борт. Безперечними плюсами такої конфігурації стануть:

  • - відсутність необхідності розбирати стіну для монтажу;
  • - всі додаткові елементи будуть приховані під ванною;
  • - при необхідності комунікації легко замінні;
  • - вода не расплёсківается навколо, тому менше потрібно доглядати за плиткою.

Врізні змішувачі бувають однозахватні і двозахватні. У першому випадку на чаші будуть зроблені наступні прорізи - для важеля, шланга і крана, вода різної температури об'єднується в одному агрегаті, регулює її відхилення рукоятки. Звичніше для нас є пристрої другого типу - два вентиля, один - для гарячої, інший - для холодної води.

При покупці важливо звернути увагу і на країну, в якій проведений змішувач - лідерами ринку є бельгійські, німецькі та чеські виробники. Щоб врізка пристрою була виконана правильно, потрібно вибирати якісні моделі, і якщо немає досвіду монтажу такого обладнання, краще скористатися послугами професіоналів.

  • 1