Вибір типу відкатних воріт

На сьогоднішній день існує широкий діапазон вибору в області конструкцій в'їзних воріт. Для підтвердження цього достатньо поставити собі за мету вибрати необхідне, бажане і доступне з урахуванням технічних особливостей кожної пропонованої різновиди. Але для здійснення правильного вибору потрібно знати особливості кожної конструкції. Виходячи з популярності найбільш активно купуються і встановлюються в'їзні ворота відкатного типу. Їх ще часто називають розсувними або зсувними. Ось з їх опису і почнемо.

 

Загальні конструктивні особливості

Розсувні або відкатні ворота, ціна яких сильно варіює залежно від того хто пропонує і що входить в спектр додаткових або супутніх послуг, забезпечують максимальну економію місця не тільки при установці, але і в процесі використання. Тут економія простору відбувається як з боку вулиці, так і на ділянці, тому як стулка відкривається в сторону, а не всередину або назовні в'їзних воріт. Що спрощує рух транспортного засобу і не створює «мертвих» зон за територіальною ознакою.

До речі, ви можете придбати якісні ролики для откатных ворот швидко та вигідно на сайті vse-dlya-vorot.ru вже зараз.

Варіабельність модельного ряду

Настільки висока популярність, яку мають сьогодні відкатні ворота, не могла не стати стимулом для розробки безлічі різновидів. До найбільш частини використовуваних відносять:

  • консольную різновид, де установка воріт заснована на використанні системи несучої направляючої конструкції, що розташовується в нижній області воріт. Що забезпечує відсутність обмежувальних полотен зверху. Знижу ворота не стикаються з дорогою. В силу чого це самий широко використовуваний вид,
  • підвісний аналог, відрізняється розташуванням направляючої, яка встановлюється над отвором. Ворітної полотно «підвішується» за допомогою візків з роликами. Така конструкція вимагає обмежувачів зверху, що не дуже зручно для в'їзду високого транспортного засобу. Тому використовується найчастіше там, де вже є обмеження зверху, тобто на складах або виробничих об'єктах, в'їзд в яких здійснюється через тупіли, арки або інші обмежують у верхній частині споруди,
  • конструкцію «ворота на коліщатках» відрізняються наявністю несучого рейки, що встановлюється в отворі. Установка воріт подібного типу пов'язана з використанням фіксованих на ворітної полотні коліщаток. Напрямна рейка при цьому розташовується в комірних отворів.
  • 1