Типи кондиціонерів

Найбільш поширеним обладнанням, яке ви можете знайти на ринку, є:

 

Спліт-кондиціонер

Це обладнання від Climatbud, що складається з компресора, встановленого на зовнішній стороні корпусу, і випарника, встановленого на стіні кімнати, яку ви хочете кондиціонувати.

Кондиціонер касетний

Ці пристрої зазвичай встановлюються в магазинах або громадських місцях, і вони мають високу потужність. Їх основна особливість полягає в тому, що випарник зазвичай встановлюється на підвісну стелю, щоб отримати більш чисту установку.

Кондиціонери повітроводи

Для установки такого устаткування потрібна мережа повітропроводів в корпусі. Вони включають зовнішній компресор і випарник, відповідальний за розподіл холодного повітря по всіх кімнатах будинку. Повітроводи зазвичай побудовані з ізольованими панелями з мінеральної вати і вентиляційними отворами в гирлі стіни.

Портативний кондиціонер

Переносне обладнання виконує весь цикл охолодження на одному пристрої і може транспортуватися з однієї кімнати в іншу в залежності від потреб. Більшість обладнання потребують зовнішньому вентиляційному отворі (зазвичай через вікно) для виштовхування гарячого повітря.

Аксесуари

Для правильної установки кондиціонера потрібно ряд аксесуарів:

Трубопроводи

Вони мідні і з'єднують внутрішній і зовнішній блок обладнання. Вони служать для транспортування холодної рідини в випарник і повернення гарячого газу в компресор. Дві труби мають різні діаметри, так як газ і рідина мають різні обсяги.

Кронштейн зовнішнього блоку

Зовнішні блоки потребують кронштейні для підтримки їх ваги, або висять на стіні, або опускаються прямо на землю. Також необхідно встановити амортизатори, які представляють собою гумові кронштейни, які прикріплюють компресор до зовнішнього блоку, поглинаючи вібрації обладнання.

Насоси для видалення конденсату

Ці насоси встановлюються, щоб допомогти евакуювати конденсацію, яка генерується всередині випарника, так як якщо вона не евакуйована належним чином, це може пошкодити обладнання.

  • 1