Як вибрати якісний фільтр для води в квартиру

Власники сучасних квартир не відчувають серйозних труднощів з подачею води, оскільки підключені до системи централізованого водопостачання. Незважаючи на це, якість води, яка надходить в наші крани, можна охарактеризувати, як досить низька.

Вживання "брудної" води може заподіяти серйозної шкоди станом здоров'я, ставши причиною хронічних захворювань. Щоб уникнути подібних проблем, деякі люди вважають за краще купувати бутильовану воду. Але це не дуже зручно, оскільки потрібно постійно поповнювати запаси води. Тому більшість людей вважає за краще встановлювати фільтри для води в квартиру. Давайте розберемося докладніше, як правильно підібрати подібний пристрій.

Популярні види фільтрів для води

До найбільш популярних видів фільтрів для води належать:

Глечики - відносяться до найпростіших пристосувань. У них вода під силою тяжіння здійснює рух через фільтруючий компонент. Відрізняється 2 відсіками: в першому знаходиться рідина для очистки воды в квартире, у другому - знаходиться вже очищена вода.

Пристрої, що встановлюються на кран - корпус даного фільтра прикріплюється безпосередньо на кран. Таке пристосування відрізняється невеликими габаритами.

Настільні - можуть мати в складі від 1 до 3 колб. Очищена вода буде надходити через окремий кран, який розташовується на мийці.

Підмийочні - відбувається безпосередній монтаж системи очищення в водопровід. Кількість колб варіюється від 2 до 4 штук.

Мембранні - мають в складі ультрафільтраційну мембрану. Можуть бути також укомплектовані вугільним постфільтром, щоб поліпшити якість відфільтрованої води.

Як вибрати фільтр для води в квартиру

Підбираючи фільтраційну систему для води в квартиру, враховуйте такі критерії:

Можливість установки для очищення гарячої води - багато моделей використовуються для очищення тільки холодної води. Якщо ви хочете піддати очищенню і гарячу воду, тоді варто враховувати максимальну температурну кордон. Вона приблизно повинна бути рівною 95 градусам.

Максимальна продуктивність - який обсяг рідини може пропустити і очистити фільтр. Від цього критерію буде залежати, як довго вам доведеться чекати, щоб набрати певну кількість очищеної води.

Ресурс фільтруючого елемента - буде впливати на те, скільки літрів в цілому зможе пропустити фільтр, і як швидко необхідно буде здійснювати заміну фільтруючого елемента. Зверніть увагу, якщо використовується багатоступінчастий фільтр для очищення води, тоді кожен його елемент має свій термін служби, який потрібно буде замінювати в різний час.

  • 1