Професійна хімчистка диванів

У кожному будинку обов'язково є диван, але з часом його поверхню забруднюється і його необхідно чистити. Деякі намагаються чистити м'які меблі самостійно, але на це йде зазвичай багато часу, сил і засобів, а результат досягнуто не завжди виправдовує очікування. Щоб не витрачати час і нерви, простіше звернутися до фахівців.

Так, наприклад, основним напрямком діяльності виїзної хімчистки magnus.in.ua є хімчистка м'яких меблів, в тому числі хімчистка диванів. На офіційному сайті компанії https://www.magnus.in.ua/poslugi/himchistka-divaniv/ можливо дізнатися більш детальну інформацію та замовити чистку меблів, ковроліну, матраців, килимів, штор.

У спеціалізованій хімчистки диванів є великі переваги, якщо порівнювати з самостійної чищенням.

1. Очищення поверхні дивана проводиться за допомогою спеціалізованої техніки та приладів, які здатні відчистити різні забруднення з різноманітних оббивок.

2. Після обробки оббивки все залишки хімічних очищувачів ретельно видаляються, не залишають слідів і безпечні для здоров'я, тому їх застосовують навіть для чищення дитячих меблів.

3. Щоб зовнішній вигляд дивана не постраждав, а став навіть ще краще, використовуються екологічно чисті компоненти.

4. Завдяки різноманітним способам очищення, диван можна використовувати вже через кілька годин, не боячись, що він погано просох.

5. Якщо потрібно очистити невелика пляма і не хочеться замовляти чистку всього дивана, то можна замовити точкову чистку. Дану процедуру можна замовити додому або самостійно привезти виріб.

Хімчистка диванів може здійснюватися різними способами

1. Суха. Проводиться при малих забрудненнях, здійснюється швидко і також висихає.

2. Напіввологу. Застосовується для очищення делікатних тканин, виконується за допомогою хімічних засобів і обробки парою. Виріб висихає протягом трьох годин.

3. Вологе глибинна. При такому способі очищення застосовують екстракторного обладнання, яке відмінно видаляє застарілі плями і в'ївся запах.

Хімчистка дивана професіоналами дає хороший результат. Очищений виріб має оновлений вигляд, приємний аромат свіжості, при цьому процедура чистки не завдасть людині ніякої шкоди.

  • 1