Як вибрати валик для фарбування

Всі описані вище різновиди водоемульсіонок дозволяється наносити на стіни різними способами - пульверизатором, пензликом, валиком. Останній варіант виглядає найкращим. І ось чому. Фарбування пульверизатором або пензликом не забезпечує бездоганною естетичності поверхні. Навіть якщо фарба буде наноситися на дуже гладке підставу, уникнути патьоків і мазків у нас не вийде. Крім того, фарбування пензлем вимагає багато часу. Подібних проблем не виникає при використанні валика. З його допомогою ми доб'ємося по-справжньому ідеального декору.

До речі, ви можете купить валик для краски за найдоступнішими цінами на сайті agaukraine.com вже зараз!

Важливо знати, що для кожного типу фарби слід вибирати певний валик, що володіє особливими робочими характеристиками.

Що нас цікавить інструмент робиться з різних матеріалів. Валик для якісного фарбування стін і інших підстав усередині житлового приміщення виготовляється з:

  • ворсу;
  • поролону;
  • велюру;
  • поліаміду.

Інструменти з ворсу підходять для фарбування всіх без винятку поверхонь. Але тут є кілька нюансів. Ворсинки на валику можуть бути середніми, короткими або довгими. Якщо нам належить обробка стін, набуваємо будь-який інструмент. А ось фарбувати стелю краще валиком із середніми по довжині ворсинками. Тоді наша постійно піднята рука стане менше втомлюватися під час проведення робіт.

Валик для фарбування стін - вибираємо правильний інструмент

Коротковорсовие валики рекомендується застосовувати тільки для обробки невеликих за площею стін. Такий інструмент вбирає в себе мало фарби. Декорувати з його допомогою великі підстави буде проблематично. Ще одна порада. При використанні малярних пристосувань з ворсу слід постійно стежити за тим, щоб на поверхні не залишалися їх частинки. Це важливо. Всі ворсинки прибираємо відразу ж після фарбування. В іншому випадку вони намертво присохнуть до поверхні.

Поролонові валики інтенсивно вбирають в себе великі обсяги водоемульсіонкі. Витрата фарби підвищується. До того ж вона капає і стікає з малярного інструменту, що, звичайно ж, погіршує якість фарбування. Та й довговічність поролонових пристосувань мінімальна. Їх вистачає на одну-дві фарбування. Потім доведеться купувати новий інструмент. Тому такі валики в побуті використовуються нечасто.

  • 1