Алюмінієві труби - багатофункціональні моделі

Популярність алюмінієвих труб на сучасному ринку останнім часом б'є буквально всі рекорди. Зручні і порівняно недорогі варіанти використовуються у величезній кількості технологічних виробництв і прекрасно показують себе в довгостроковій експлуатації. На нашому сайті представлений досить широкий асортимент продукції з найрізноманітнішими технічними характеристиками. Незалежно від конкретної ситуації або особливостей роботи, в асортименті гарантовано знайдеться варіант з відповідними параметрами.

 

На відміну від сталевих аналогів, алюмінієві труби тут можуть похвалитися невисокими показниками шорсткості поверхні. Саме це дозволяє їм гарантувати значно вищі пропускні параметри навіть у варіантів з невеликим діаметром. Всі труби з алюмінію мають одна важлива відмінність - вони практично не піддаються корозії. Тому в переважній більшості випадків, коли мова заходить про транспортування рідин або газів, мова ведеться саме про алюмінієвих моделях.

Труби і кріпильні деталі з алюмінію практично повністю універсальні і можуть застосовуватися в закритих внутрішніх системах. В якості основного матеріалу використовується метал високої якості і з мінімальною кількістю домішок, за рахунок чого вдається зберегти більшу частину позитивних характеристик в сплаві. Природно, всі представлені моделі виготовлені з урахуванням діючих стандартів якості, прийнятих на рівні держави і на міжнародній арені.

Профільні алюмінієві труби виробляють з різними параметрами:

  • Зовнішній діаметр стінок варіюється від 6 і до 300 мм;
  • Ширина стінки може бути від 0,5 і до 40 мм;
  • Довжина труби зустрічається від 1 і до 12.5 мм.

Залежно від потреб підприємства можна замовити варіант з будь-якими вимірами і отримати його в найкоротші терміни, навіть за умови покупки великої партії труб.

  • 1