Правильно вибираємо металеві двері для приватного будинку

Металева система на вході в приватний будинок - це блок зовнішнього типу, який встановлюється на кордоні між природним середовищем і штучно створеним мікрокліматом. До такої конструкції пред'являються особливі вимоги, перш за все, до її зовнішньої частини, яка піддається безлічі впливів. Саме цей фактор є визначальним при вирішенні завдання, які вхідні двері вибрати для приватного будинку. Крім того, розміри прорізів в таких будівлях відрізняються великою різноманітністю, тому процес покупки вироби починається з ретельних вимірів місця посадки.

Перед тим як визначитися з вибором металевої системи виконуються виміри. Рулеткою по краях і серединам чистового прорізу знімаються показники по висоті і ширині, в результаті - приймаються найменші. Для отримання оптимальних розмірів блоку з попередніх результатів з кожного боку віднімаються по 1,5 мм майбутнього монтажного зазору. Залежно від остаточних показників можна придбати виріб: 1- або 2-польні, полуторні, з глухими вставками збоку і зверху, в тому числі з арочною фрамугою.

До речі, купить входную дверь ви можете на сайті dian-dveri.dp.ua швидко та вигідно!

Наступний крок - перевірка конструкційних характеристик коробки і полотна, які повинні бути (але не завжди є) вказані в паспорті або інструкції по експлуатації. Дана інформація в першу чергу потрібна, коли вирішується питання, як вибрати вхідні двері в дерев'яний будинок - колоди відрізняються динамічної активністю і кволе виріб можуть просто зламати. Якісні вузли виготовляються з прямокутних труб або гнутих профілів, для яких використовується холоднокатана сталь товщиною від 2 мм (в європейських моделях допускається менше). У порожнині стулки за Держстандартом рекомендується приварювати не менше 2 вертикальних і 2 горизонтальних ребер жорсткості. Оптимальна товщина цілісного листа, зашивають полотно із зовнішнього боку, становить 2,0 ... 3,5 мм.

Такі об'єкти, як приватні будинки, які часто розташовуються за межею міста і не завжди знаходяться під сигналізацією, завдяки хорошим замикаючим пристроям, встановленим на міцні блоки, нерідко стають недоступними для людей зі слизькою «професією». Так як вибрати вхідні двері в будинок з такими замками можна без проблем в компанії, приватник завжди може розраховувати на недоторканність свого майна. Надійними охоронними властивостями володіє сувальдний механізм в «крабовому» виконанні - це многорігельная система, що блокує стулку по периметру в декількох місцях. Ефективно виконує дублюючі функції циліндровий замок 3 класу по взломостойкості - у нього велике число секретів і антивандальний захист броненакладкой. Крім охоронної фурнітури, металевий виріб оснащується елементами, які виконують більш «мирні» функції.

  • 1