Вибір нагрівальних матів теплої підлоги

Більше 80% монтованих систем «тепла підлога» - електричні. Найпопулярнішим видом електричної теплої підлоги є нагрівальні мати - вони забезпечують рівномірний і комфортний прогрів підлог і всього приміщення.

 

Нагрівальні мати можуть встановлюватися як основний або додатковий джерело тепла в будь-яких приміщеннях (як в квартирах, так і в приватних будинках) і на будь-якій стадії ремонту, вони також відмінно підходять для приміщень з високою вологістю (ванна кімната або санвузол). Нагрівальні мати від et-market.com.ua можна укладати під паркет і ламінат, під плитку, кахель і керамограніт, в клей, на бетонну основу, а також в стяжку під будь-яке підлогове покриття.

Окремо варто виділити ультратонкий тепла підлога на основі аморфної металевої стрічки: його товщина становить всього 1,8 мм, тобто він абсолютно не "з'їдає" корисну площу приміщення і не збільшує висоту підлоги. Такий тепла підлога забезпечує рівномірний прогрів, нагріваючись при цьому до температури не вище 40 градусів С, що є найбільш комфортним, безпечним і практичним рішенням.

При цьому нагрівальні мати для електричної теплої підлоги можна укладати не тільки на бетонне, але, взагалі, практично на будь-яку підставу: на дерев'яну підлогу, дсп, цсп, осб і фанеру. У цих випадках технологія монтажу трохи відрізняється від стандартної, так як теплопровідність таких підстав, найчастіше, значно нижче, ніж у бетонної основи, тому рекомендується розташовувати нагрівальні мати максимально близько до самого підлогового покриття.

Нагрівальні мати на основі двожильного кабелю або аморфної стрічки безпечні, дозволені до використання в багатоповерхових будинках і забезпечують рівномірний прогрів по всій площі. Монтаж простий і зрозумілий, не вимагає яких-небудь спеціальних навичок і устаткування: нагрівальний елемент вже розкладений на фіксує сітці з потрібним кроком - необхідно тільки розкласти самі мати і підключити їх до терморегулятора.

  • 1