Як підібрати виробничий стіл для кухні?

Міцний, великий, зручний обробний стіл на кухні - фундамент, на який спирається складна і напружена робота громадського харчування. Чим вище відвідуваність закладу, тим більше вимог пред'являється до виробничого столу, стелажів для кухні, тумбам, гастроємності та іншого обладнання, на якому ґрунтується приготування, зберігання і подача страв.

Уявити собі сучасну кухню без хорошого виробничого столу від https://dsto.com.ua/ просто неможливо. Найчастіше вибирають стіл з харчової нержавіючої сталі. На ньому безпечно і нешкідливо здійснюються будь-які технологічні операції з овочами, оброблення туш тварин, риби, морепродуктів, приготування локшини, піци, суші, кондитерських виробів, пр.

Чому обирають столи з нержавіючої сталі

Високолегована сталь володіє відмінними експлуатаційними властивостями. Вона міцна, стійка до ударних навантажень, не схильна до, на відміну від дерева, згубному впливу вологи, легко миється за допомогою поверхнево-активних засобів і абразивів, витримує вплив дезінфікатор, харчових кислот і специфічну кухонну атмосферу - пари, температурні навантаження, гострі запахи.

Стіл зі сталі простий в догляді, легко миється від жиру і бруду, має просту конструкцію, на ньому не скупчуються бактерії і мікроорганізми. Відсутність ящиків і полиць полегшує роботу по санобробці столу. Крім відповідності санітарно-гігієнічним нормам, металевий кухонний стіл відповідає вимогам пожежної безпеки, тобто, забезпечує ефективну і безпечну роботу підприємства громадського харчування.

Стіл з металу можна ставити на самому різному підлогове покриття і використовувати для установки зверху будь-якого кухонного обладнання: овочерізки, м'ясорубки, фритюрниці, вафельниці, пр.

Види столів

Найпростіший і економічний стіл являє собою стільницю на ніжках з полицею-гратами внизу, куди можна ставити гастроемкости, кошики для збору обрізків і відходів, контейнери з серветками тощо. Обладнання. Біля столу бажано наявність бортика, за який не падатимуть кухарські інструменти, крихти, стікати волога.

  • 1