Прасувальні системи: професійні якості

У нинішній час стан одягу, а, отже, і зовнішній вигляд, багато в чому залежить від прасувальних дощок. Для досягнення відмінного професійної якості прасування і звільнення від численних проблем використовується якісне обладнання.

Професійним прасувальних системам від https://technofood.com.ua/shop/category/prachechnoe-oborudovanije/gladilnye-sistemy-professionalnye віддають перевагу багато споживачів. Вибір сьогодні - досить великий. Такі вироби відрізняються високою продуктивністю і відмінною якістю прасування.

Пристрої, які можна порівняти з професійними приладами за параметрами і призначеним для користувача характеристикам, які використовуються в побуті, мають прекрасний дизайн, ряд додаткових функцій для спрощення застосування.

Сучасні прасувальні системи обладнані бойлером, де здійснюється пароутворення. Його обсягу достатньо для розгладження різноманітних тканин, включаючи і, так званий, важкий матеріал.

Пар в прасувальних системах має відмінності від пара, що використовується в звичайних праски. Фахівцями він називається «пересушеним» або ж «перегрітою». При його утворенні температура становить - 160 C, а тиск - до 4-х бар. Це означає, що будь-який матеріал: шовковий, льон, бавовняний і т.д., гладити можна при однаковій температурі, не побоюючись, що він згорить.

Такого ефекту можна досягти, завдяки паровим подушкам, які виникають між прасками і шарами тканин. Прасування, при цьому, здійснюється парою, а не праскою. Струмінь пара йде під тиском з парогенератора. Потрапивши в праска, пар дає можливість пропрасувати тканину, навіть і в кілька шарів. Особливо це зручно при прасуванні великої кількості штанів, постільної білизни, піджаків і т.п.

При роботі вакууму або всмоктування тканину добре притискається до дошки. Такий спосіб дозволяє домогтися несмінаемой стрілок і складок. Тканина залишається сухою.

Інтерес у потенційних покупців викликає mie eccellente, що виконує завдання на високому рівні. Безліч незаперечних переваг зробили цю прасувальну систему однією з найбільш досконалих і привабливих на сучасному ринку. Розроблена за останніми технологіями та досягненнями техніки, mie eccellente стала вірною домашньої помічницею.

Купуючи таку систему, можна не переживати про проблеми браку для неї місця. Вона - не громіздка, відрізняється неймовірною маневреністю. Її конструкція легко складається і швидко розкладається. Робочу поверхню системи можна легко підігнати по зростанню, не потрібно очікувати охолодження парогенератора, для заливки нової порції води і т. Д.

  • 1