Як правильно вибрати паркетну дошку

Паркетна дошка вважається найсучаснішим видом підлогового покриття, і це цілком зрозуміло. Матеріал складається з декількох шарів, що робить його міцним і зручним в експлуатації. Паркетна настил відрізняється довговічністю, оскільки відмінно переносить навантаження, не тріскається, а лицьову поверхню можна відновлювати.

Завдяки багатошаровості навантаження розподіляється більш рівномірно, що додатково збільшує довговічність підлоги. Надійність підлогового покриття багато в чому залежить від породи деревини, і, пройшовши за цим посиланням, ви знайдете інформацію про паркетну дошку, яка чудово зарекомендувала себе в різних умовах. А купить паркетную доску PAR-KY ви можете за досить доступними цінами вже зараз.

З цієї статті ви дізнаєтеся, за якими критеріями вибирати паркетну дошку, як впливає технологія виробництва на її властивості, і які породи деревини використовуються при виготовленні мостини. Для поліпшення характеристик міцності і естетичних характеристик настил обробляється спеціальними складами - цього питання ми також приділимо увагу.

Параметри і характеристики дошки

Паркетна дошка буває різних розмірів, від яких залежать міцність і зовнішній вигляд підлогового покриття. Довжина знаходиться в межах 1-2,5 метрів і вибирається в залежності від габаритів приміщення. Ширина мостин становить 100-200 см - чим ширше виріб, тим менше стиків і більш однорідний малюнок.

Найважливішим параметром паркетної дошки є товщина, від якої залежить те, як настил буде витримувати навантаження, і чи можна його обробляти. Найтонша мостина має розмір 7 мм і не піддається циклювання, оскільки лицьова честь виготовлена ​​з шпони. Паркетна дошка товщиною 10 мм має 2,5-міліметровий зовнішню прошарок, але все ж досить квола і вимагає дбайливого звернення. Найоптимальніший розмір - 13-15 мм, верхній шар якого має товщину 4 мм, а для громадських приміщень краще вибрати більш товсті мостини - 20-22 мм.

Технологія виробництва

Міцність і зовнішній вигляд пиломатеріалів багато в чому залежать від технології виготовлення. І перше, що роблять виробники, - дають свіжевирізаним планкам вилежатися в приміщенні 2-3 дні, щоб при транспортуванні або установці їх не повело. Виділяють два основних етапи обробки деревних матеріалів - брашування установками для термічної обробки.

  • 1