Види москітних сіток

Москітні сітки є незамінним аксесуаром для металопластикових, дерев'яних віконних конструкцій.

За допомогою її використання, в приміщення не заноситься сміття, вони перешкоджають доступу літаючим комахою, і створюються хороші умови для вентиляції. До речі, якщо вас цікавлять цены на москитные сетки, ви можете зайти на сайт remokna.kz.

Різновиди москітних сіток для пластикових вікон

Компанія пропонує великий асортимент видів такого необхідного аксесуара.

Рамкова москітна сітка

Такий виріб виготовляється за допомогою металопластикового або алюмінієвого профілю і сіткового матеріалу. Форма сітки обумовлена ​​віконним отвором. Якщо отвір вікна має стандартні розміри, то сітка виконується без поперечини, в разі, якщо вікно має отвір більше одного метра, то в конструкції передбачається перекладина для міцності аксесуара. Для того щоб сітку можна було надійно вставити, рама має спеціальні кріплення.

Рулонні москітні сітки

Такий варіант виготовлення москітної сітки нагадує ролети, так як у верхній частині присутній спеціальний короб, в якому розташовується валик для того щоб була можливість згорнути виріб. Щоб закрити віконний отвір, досить потягнути шнур або ручку, для розкручування сіткового полотна. Внизу воно фіксується. Такі конструкції хороші для прорізів, де вони тривало триматися відкритими.

Москітна сітка розпашного варіанту

Такі конструкції відмінно підходять для дверних прорізів на балкон, лоджію, веранду або терасу. Конструкції передбачають наявність посиленого профілю, який може бути обладнано спеціальними куточками для жорсткості конструкції. Так як даний варіант виготовлення москітної сітки має велику площу, то середина зміцнюється поперечної поперечиною, яка в даному випадку є ребром жорсткості для запобігання деформації всієї конструкції. Кріплення такий москітної сітки здійснюється за допомогою трьох-чотирьох петель, які прилягають до самого отвору. Посередині, виріб оснащується магнітами для вільного доступу в житло. Після того, як людина проходить через полотно, воно мимоволі замикається магнітами.

  • 1