Вибухозахищений оповіщувач

Вибухозахищений оповіщувач - табло призначене для подачі сигналів світлового (світлозвукового) оповіщення в системах пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння вибухонебезпечних зон з метою регулювання поведінки людини при виникненні надзвичайних ситуацій.

 

На базі оповіщувача від https://www.el-g.com.ua/catalog/vzryvo-zashchishchennoe-oborudovanie/signalnye-pribory/ можливе виготовлення як стандартних забороняючих і вказівних світлових знаків пожежної безпеки:

(ПОЖЕЖА, ГАЗ НЕ ВХОДИТИ, ГАЗ УХОДИ, АЕРОЗОЛЬ НЕ ВХОДИТИ, АЕРОЗОЛЬ УХОДИ, ПОРОШОК НЕ ВХОДИТИ, ПОРОШОК УХОДИ, ВИХІД, НАПРЯМОК до евакуаційних виходів, НАПРЯМОК ЕВАКУАЦІЇ), так і спеціальних за бажанням замовника.

   Колір світіння табло визначається написом і може бути червоним, зеленим або жовтим.

   Можливе виготовлення оповіщувача з будь-якою довжиною приєднання кабелю.

   Табло виконано у вибухобезпечному конструктивному виконанні і встановлюється у вибухонебезпечних зонах приміщень і зовнішніх установок у відповідності з маркуванням вибухозахисту відповідно до вимог гл. 7.3 ПУЕ, ГОСТ Р 51330.13 і іншим нормативним документам, що регламентують застосування електрообладнання у вибухонебезпечних зонах.

Особливості

  • висока надійність і великий ресурс роботи світловипромінюючих елементів;
  • два режими світіння: безперервне і переривчасте з частотою 1,5Гц;
  • широкий діапазон напруг живлення (використання як в 12В, так і в 24В системах);
  • ступінь захисту оболонки IP67;
  • в вимкненому стані напис (піктограма) практично невидима і не привертає уваги, а при включенні контрастно світиться;
  • високий рівень звукового тиску звукового табло (100дБА / м);

Рекомендації по монтажу та застосування

Для виконання під'єднання до оповіщувачів, а також для виконання інших з'єднань (розгалужень) ланцюга лінії оповіщення в межах вибухонебезпечної зони рекомендується застосовувати вибухозахищені коробки КСРВ.

Для контролю справності кола лінії оповіщення, рекомендується застосовувати пристрій укло (якщо пристрій управління оповіщенням не виконує цю функцію).

  • 1