Туалетні перегородки для школи: особливості

У сучасних приміщеннях, де відкривають школи, виконуються роздільні туалети або встановлюють окремі туалетні кабінки в одному приміщенні. При цьому дуже важливо встановити перегородки в туалетах наймолодшій групи дітей. Подібні перегородки стануть відрізнятися маленькими розмірами.

Якщо ви встановите кабинки для туалетов в школе, тоді можете не сумніватися, що туалетні приміщення гігієнічні і безпечні. Але до подібних розділових конструкцій пред'являються наступні вимоги: перш за все вони повинні відповідати тим стандартам, які вказують нормативи.

Але найголовніший критерії вибору це безпека. Будь-які дитячі сантехнічні перегородки не повинні містити замки, щоб дитячому випадково не зачинялися всередині кабіни. При цьому висота кабіни не повинна бути вище 1,200 міліметрів. Це стане гарантувати легкий доступ і зручність. Крім цього потрібно розуміти, що в школі за кожну дитину стане відповідати вчитель, відповідно тільки контроль над дітьми забезпечує безпеку.

Коли висота ніжок і фасад перегородок буде піднятий над підлогою, вихователь зможе визначати коли кабінка зайнята чи ні, це неймовірно важливо. Також комфортніше проводити прибирання в туалеті.

Дуже важливо щоб ушколі дбали про здоров'я кожної дитини, тому приміщення школи повинно бути гігієнічним і повністю безпечним.

Дитячі туалетні перегородки стануть відрізнятися конструкцією, розмірами також і способом закривання. Щоб зібрати дитячі сантехнічні перегородки фахівці використовують:

  • Гарне ламіноване ДСП, у якого товщина складає 16-ть міліметрів, але в деяких ситуаціях допускається використання HPL-пластика;
  • Анодований алюмінієвий профіль;
  • Сталева фурнітура та максимально безпечні ручки.

В основному двері в дитячих кабінках не містять замки, замість них комфортніше використовувати кулькові фіксатори дверей, обов'язково встановлюються комфортні і безпечні ручки, виконані з нержавіючої сталі. Двері повинні фіксуватися в закритому положенні, при цьому якщо станеться екстрена ситуація вихователь повинен без праці відкрити двері в туалет.

  • 1