Як правильно вибрати якісні вікна?

Скління і заміна старих світлопрозорих конструкцій передбачає вибір нових систем з оптимальними експлуатаційними властивостями.

Скління і заміна старих світлопрозорих конструкцій передбачає вибір нових систем з оптимальними експлуатаційними властивостями. Сучасна індустрія пропонує вироби різної структури: дерево, металопластик, алюміній або комбіновані моделі. Серед цього розмаїття найпоширенішими є пластикові і дерев'яні вікна. Відгуки, рекомендації та порівняльний аналіз якісних властивостей дозволяють зробити грамотний вибір.

На сьогоднішній день дуже актуально вітражне скління веранд, терас, вторинних і панорамних вікон. У цьому питанні вам допоможе виробнича компанія, яка спеціалізується на виготовленні та монтажі даних конструкцій.

Економічні та естетичні аспекти

Кінцева вартість дерев'яних вікон залежить від особливостей конфігурації, якості оздоблювальних матеріалів і інших чинників. Використання цінних сортів деревини при виготовленні істотно підвищує вартість конструкції.

Естетичні показники пластикових вікон поступаються дерев'яним. Перетворити конструкцію можна завдяки фарбуванню або використання наклейок, що імітують різні текстури. На відміну від пластику, натуральне дерево не потребує додаткової декоративної обробки.

Експлуатаційні характеристики

Металлопластиковые окна OpenTeck здатні прослужити близько п'ятдесяти років, конструкції з сосни придатні протягом шістдесяти років. Найвищі показники довговічності у дерев'яних вікон з дуба - близько дев'яноста років. При цьому моделі з пластика не розбухають під впливом вологи і практично не вимагають догляду: достатньо періодичної вологого прибирання. Рами ж з дерева потребують покритті лаком в середньому раз в п'ять років.

Конструкції мають практично однакові показники звукоізоляції і надійно захищають приміщення від проникнення шуму. Коефіцієнт опору теплопередачі пластикових вікон приблизно на 6% вище дерев'яних. Це говорить про те, що системи з пластика мають більшу енергоефективністю.

Дерево - натуральний матеріал, здатний пропускати мікроскопічні частинки повітря. Завдяки цьому вологість повітря в приміщенні залишається на оптимальному рівні. Пластикові конструкції компенсують таку можливість установкою вентиляційного клапана для додаткового провітрювання.

Порівнянні параметрів мають різну ступінь важливості для кожного конкретного випадку. Професійний монтаж забезпечить тривалий термін служби як дерев'яних, так і пластикових вікон.

  • 1