Як вибрати торгівельне обладнання та стелажі?

Продуманий інтер'єр торгового залу не тільки викличе інтерес і приверне покупця, але і простимулює співробітників. Ергономіка робочих місць є одним з найважливіших аспектів підвищення продуктивності праці. Його прямим наслідком стане збільшення обсягів продажів. Професійно грамотне підібране торгове обладнання стелажі з одного боку вигідно підкреслює бездоганний смак організаторів бізнесу, а з іншого - наочно демонструє цінність цільового споживача і турботу про обслуговуючий персонал.

 

Звідси логічно випливають основні вимоги до оснащення залів, в числі яких мобільність, непомітність, легкість, довговічність, універсальність, зручність для покупця і продавця. Встановлене торгове обладнання повинно і економити корисну площу, і відкривати широкий огляд, розміщених товарів, і робити їх легкодоступними. Скупитися при покупці подібних речей фахівці не рекомендують, оскільки скупі завжди платять, як мінімум, двічі. Але розумна економія ще нікому не нашкодила. Загляньте в спеціалізований магазин http://www.prom-market.com.ua/categories/torgovoe-oborudovanie-dlya-supermarketov, який торгує якісним торговим обладнанням в хорошому стані.

Огляд обладнання для магазину

Може здатися, що всі пропоновані стелажі однакові, а наявні відмінності - несуттєві. Тим часом, кожен з них має унікальний набір нюансів, важливість яких стає зрозумілою. Як кажуть в подібних випадках, «заднім розумом».

Наприклад, набираєте в пошуковому рядку торгове обладнання і отримуєте шикарне пропозиція по одностороннім і двостороннім пристінним і острівним моделям. Чудово. В ході подальшого пильного розгляду з'ясовується, що діапазон розкиду по висоті лежить в межах 1 ... 3 метрів. Далі ваш мозок збагачується знаннями про довільних значеннях по довжині секції і ширині полиць, що неминуче позначитися на площі викладки.

Припустимо, ви візьмете «із запасом» і розставити, скажімо, пляшки з алкоголем або ще що-небудь важке. Конструкція просто не витримає навантаження і звалиться. Збиток можна прикинути в думці.

Не забувайте про існування специфічних вимог до викладення окремих товарних груп. Так хлібобулочні вироби повинні не тільки лежати на полицях з натурального дерева, а й перебуває від рівня підлоги вище 60см. Кондитерської продукції в доповненні до цього потрібні ще й скляні перегородки.

  • 1