Токарні роботи ЧПУ

Токарні роботи з ЧПУ, або токарка - це спеціальна механічна обробка деталей, при якій з неї знімають кілька шарів металу і надають таким чином потрібну форму.

На верстатах, оснащених числовим програмним управлінням, обробляються циліндричні і конічні деталі, уступи, торцеві поверхні, а також виконується відрізання у заготівлі будь-якої частини, виточування, сверловка отворів, зенкування, нарізування резьб, наплив і загострювання.

Головною і безперечною перевагою токарного оброблення з ЧПУ https://vsprom.com/index.php/tokarnye-raboty є максимальна автоматизація процесу обробки матеріалів, що зводить до мінімуму ризик людського фактора і відводить оператору контролюючу роль. Токарська обробка металу на ЧПУ може тривати необмежений час, проходити автономно і забезпечувати випуск продукції високої якості. Один оператор, функції якого зведені до підготовчих робіт і контролю, може обслуговувати одночасно кілька верстатів, що виконують токарні роботи з ЧПУ.

Токарська обробка з ЧПУ є більш точним і ефективним типом обробки завдяки комп'ютерному управлінню як шпинделем з оброблюваної деталлю, так і групою токарних різців. Це дозволяє отримати кращі параметри обробки, точні розміри і що найголовніше - повторюваність великих серій деталей. Наявні в нашій компанії, центри обробки з ЧПУ дозволяють забезпечити точне виготовлення деталей зі сталі, алюмінію, а також сплавів твердістю до 80 HRC. Головною особливістю нашого обладнання є - точність позиціонування до 0,003 мм, що дозволяє нам працювати з усіма існуючими квалітетами.

Токарні роботи ЧПУ дозволяють забезпечити високу точність, варіативність обробки і продуктивність, тому що верстат налаштовується відповідно до розміру і типом вироби, необхідними параметрами. З його допомогою легко обробити заготовки для майбутньої деталі, нарізати зуби або провести шліфовку, розточування внутрішніх діаметрів або прорізання канавок, торцювання деталей.

Токарні верстати з ЧПУ дозволяють підключати до 12 різних інструментів.

Завдяки наявності декількох верстатів з ЧПУ, наше виробництво має можливість серійного випуску деталей, а на універсальному токарному верстаті ми можемо виточити деталь за індивідуальним замовленням з мінімальним тиражем.

Обробка на токарному верстаті з ЧПУ - це гарантія:

  • високої точності всіх маніпуляцій і повної відповідності виготовлених деталей технічними параметрами;
  • оперативного виконання роботи (будь то єдине виріб або оптова партія деталей);
  • економії коштів і отримання знижок при регулярному замовленні.
  • 1