Заправка кондиціонерів: коли і як?

Під заправкою кондиціонерів слід розуміти закачування фреону в систему. Наявність достатньої кількості фреону - гарантія стабільної роботи системи та захист від перегріву основних елементів. Як визначити момент, коли з дозаправкою вже зволікати не можна?

Зазвичай такі ситуації складаються при демонтаж та перенесення кондиціонера з місця на місце. Або якщо довжина міжблочної магістралі перевищує стандартну. Це вже фактори ризику. Але потреба в заправці може виникнути і для стабільно працюючого вже багато років кондиціонера. Отже, як визначити потребу в дозаправлення?

Як дізнатися, що кондиціонеру потрібна дозаправка?

Насправді, необхідність дозаправки видно неозброєним оком. Припустити, що з фреоном щось «не так», можна на етапі, коли кондиціонер перестав охолоджувати або ж охолоджує не так ефективно, як раніше. Ще одна ознака - полій на внутрішньому блоці. Такого бути не повинно. Нарешті, не полінуйтеся подивитися на вентильні елементи при включеному кондиціонері. Якщо там видно іній - потрібна заправка кондиционера фреоном!

До слова, це ще й привід з'ясувати, куди подівся фреон в такій кількості. Уточнимо, що працює цілий рік кондиціонер «зима / літо» втрачає не більше восьми відсотків початкового об'єму за 12 місяців. Якщо ж наявна лід і іній - значить, втрати більше. Місце витоку теж зазвичай можна знайти при візуальному огляді системи. Так як в складі фреону є масло, то в місцях витоку спостерігаються маслянисті плями. Буде логічно спочатку відновити герметичність. І вже потім переходити до закачування нової порції фреону.

Що потрібно зробити до початку заправки?

Зверніть увагу, що для кожного виду кондиціонера потрібніше свій тип фреону. Якщо ви заллєте в ваш механізм «не той фреон», то кондиціонер може зламатися. Знайти потрібний тип фреону для вашої моделі можна в інструкції або в Інтернеті на спеціалізованих сайтах.

Там же стоїть впоратися про нормативи по тиску. Дані знадобляться при закачуванні фреону «по тиску», тобто коли орієнтиром буде служити досягнення потрібних показників. Так само потрібно заздалегідь зважити балон з фреоном, щоб орієнтуватися при заправці «по масі». Вага балона зменшиться якраз на вагу фреону, «перейшов» в систему.

Далі йде «осушити» кондиціонер за допомогою продувки азотом або фреоном. Зазвичай це роблять за допомогою фреону в зовнішньому блоці. І потім видалити повітря з комунікацій за допомогою вакуумування. Це стосується випадків, якщо заправка буде проводитися «за вагою». Тепер можна перейти до заправки.

  • 1