Оренда бетононасоса: особливості та переваги

Будмайданчик різних масштабів не обійдеться без застосування спецтехніки. Різні види техніки сприяють істотному полегшенню діяльності працівників, прискорюють виконання робіт. До їх числа належить і бетононасос - адже з його допомогою якість і міцність конструкцій з бетону підвищуються.

Цей вид спецтехніки дозволяє подавати бетон на велику висоту і великі відстані, що безпосередньо пов'язано з надійністю споруди і з термінами будівництва. Вартість оренди такої техніки різна і ознайомитися з ціновою політикою можна на сайті betononasos.com.ua, де безпосередньо і доступне замовлення даної техніки.

При цьому бетононасос коштує досить дорого, і багато компаній встають перед дилемою - їм це обладнання необхідно, але в той же час грошей на його покупку у них немає. І ідеальним вирішенням проблеми стає оренда, адже вона дозволяє позбутися витрат на експлуатацію та обслуговування насоса і зосередитися виключно на робочому процесі, що дуже вигідно.

Оренда бетононасоса, пропонована компаніями, дозволяє перекачувати великі обсяги будівельної суміші в найкоротші терміни. Оскільки умови оренди досить вигідні, то і собівартість робіт знижується, що позитивно позначається на кошторисі в цілому. Самостійна доставка всього необхідного обладнання, а також допомога в підборі саме такого бетононасоса, який буде качати бетон на потрібну відстань, входить до переліку послуг. Оренда бетононасоса стає найбільш осмисленої, якщо мова заходить про зведення комплексів, що складаються з великої кількості поверхів, а також в тих умовах, коли потрібно подавати суміш певної щільності в деяких складних для роботи умовах.

При цьому якщо вам потрібна подача бетону на певну відстань, але висотні роботи при цьому не потрібні, то оптимальним рішенням стане оренда автобетононасоса. У будь-якому випадку, незалежно від того, яку спецтехніку ви виберете, можете розраховувати на максимально вигідну вартість послуг і комфортне обслуговування.

  • 1