Підбір кабінету керівника

Комфортний і презентабельний кабінет керівника - допомагає створити запоруку успіху підприємства. Кабінет повинен підкреслювати в собі солідність компанії і, в той же час, бути затишним для самого керівника і його гостей.

 

Комфортний і презентабельний кабінет керівника - допомагає створити запорука успіху підприємства. Кабинет руководителя дерево повинен підкреслювати в собі солідність компанії і, в той же час, бути затишним для самого керівника і його гостей.

Кабінет керівника можна розділити на 3 зони:

  1. Робоча зон;
  2. конференц зал;
  3. зона відпочинку.

Розглянемо їх більш детально.

Робоча зона, як і у основного штату співробітників, складається з робочого столу, крісла керівника, стелажа і гардероба. А також зазвичай приставні й підкатні тумби, підвісні полки, приставний стіл для більш продуктивного використання простору. Головним елементом робочого місця є стіл. Стіл керівника / директора повинен мати великі розміри, у порівнянні з офісними столами інших працівників офісу.

Конференц-зал - це те місце, де проходять важливі зустрічі, співбесіди, наради. Вона повинна бути максимально зручною, щоб колеги відчували себе, як вдома і охочіше співпрацювали. Дана зона включає в себе стіл для конференції і стільці. Що стосується столу, то він може бути будь-якої форми - круглої, прямокутної, або бути багатокутної, головне відповідність стилю і дизайну офісу.

Що стосується зони відпочинку, то її атмосфера повинна бути наближена до домашньої, це дозволить керівникові розслабитися. Але в той же час, повинна поєднувати в собі презентабельність. В інтер'єрі можна розмістити: крісла, журнальний стіл, шкіряний диван.

Якість використовуваних матеріалів в основному залежить від достатку фірми. Більш дорогий матеріал - з масиву цінних порід дерева, а доступним буде матеріал, який виробляються із застосуванням деревини, наприклад, з натурального шпону. Найчастіше в кабінетах керівників можна зустріти меблі з високоякісних плит МДФ з покриттям меламіну або з високоякісного ДСП.

Часто присутній в елітному кабінеті керівника і м'які меблі. Наприклад, крісло для керівника має виглядати не менш солідно, ніж стіл, обов'язково мати зручне сидіння і спинку. Як правило, у продажу є спеціальні крісла, обладнані механізмом підйому сидіння і регулювання нахилу спинки, пружини гойдання і висоти підлокітників.

  • 1