Ремонт квартир під ключ: переваги

У мегаполісах життєві ритми дуже сучасні і абсолютно непорівнянні з провінційними містами. Після важких робочих буднів хочеться прийти додому і відпочити в кімнаті, де затишно і комфортно. Не завжди красиво оброблена квартира буде радувати господарів, в якийсь момент хочеться освіжити фарби, інтер'єр зробити більш елегантним.

У деяких випадках необхідно повністю поміняти комунікації, виконати обробку або замінити підлогове покриття, яке досить швидко зношується, в цьому випадку ремонт квартиры под ключ Киев буде оптимальним варіантом оновлення квартири повністю або її окремих елементів.

Сила і час економляться

Багато власників квартир замовляють ремонт під ключ, щоб заощадити час. Компанія укладає договір, за яким передбачено час, коли апартаменти повинні бути оновлені. Можна не купувати будівельні матеріали і не доведеться надавати інструмент. Будівельники виконають всі самостійно, а дизайнер підбере потрібну меблі та обставить приміщення цікавими предметами для інтер'єру, а також не доведеться переживати про те, чи правильно була встановлена ​​сантехніка та вбудована техніка. Такими роботами займаються фахівці, попередньо розробляється проект, і готується кошторис.

Особливості ремонтних робіт

Можна виділити три основних напрямки таких ремонтів - це косметичний, євроремонт і комплексний. Під косметичним розуміється оновлення приміщення із зовнішнього боку, коли не робляться ніякі перепланування і не рушають конструкції. При ремонті в комплексі виконується широкий спектр робіт, де демонтуються старі покриття, змінюється сантехніка, електрика, а також виконується фінішна прибирання і об'єкт здається. Найкрасивішим і оригінальним вважається євроремонт, він відповідає європейським стандартам якості, використовуються елітні матеріали, дизайнерські оформлення, індивідуальні та ексклюзивні, застосовується сучасна техніка, а на кухні найчастіше вбудована. Масштаби проведення робіт можуть бути різними, від цього буде залежати вартість і час, витрачений на проведення.

Плюси проведення ремонту «під ключ»

  • не доведеться жити в житло, де пахне фарбою і всюди розставлені робочі матеріали;
  • в одній компанії знайдуться фахівці різних профілів - висококваліфіковані;
  • з моменту складання кошторису вже відома вартість проведення ремонту;
  • дається гарантія за якість і терміни виконання робіт;
  • інтер'єр буде повністю відповідати проекту.

Для власного комфорту краще вибирати ремонт квартири під ключ. Це допоможе заощадити не тільки час і гроші, але і здоров'я. Після проведеного ремонту повністю прибирається сміття, меблі роздруковується з пакувального паперу, проводиться перевірка всіх комунікацій, які були встановлені. У ремонтних роботах можна реалізувати абсолютно будь-які фантазії. У разі невідповідності виконаної роботи заявленому можна пред'явити претензії до компанії.

  • 1