Вибираємо сканер штрихкодів

Поряд з онлайн касою, кожен магазин повинен бути оснащений сканером штрихкодів, навіть невеликі торгові точки. Всі нові моделі сканерів, що виходять щорічно, роблять скануючий пристрій більш доступним, наповнюючи ринок торгового обладнання масою варіантів. Як в широкому розмаїтті варіантів вибрати сканер штрихкодів?

Стаціонарний або ручний, а якщо річний, то провідний або бездротової? Щоб визначитися який сканер від A-TRADE Вам потрібен, слід відштовхуватися від особливостей вашої роботи. У великих організаціях (гіпермаркетах або супермаркетах, наприклад) на касах переважно використовується стаціонарний багатоплощинний сканер. Такий сканер дозволяє підносити штрихкод в будь-якому положенні і добре розпізнає етикетки з близької відстані, при цьому найчастіше працює автоматично - користувачеві залишається лише піднести етикетку в область зчитування. Стаціонарні сканери досить ефективні і довговічні, але і їх вартість вища, ніж у моделей скануючих пристроїв ручного формату.

Провідний ручний сканер найбільш дешевий варіант, але пристрій підключається до комп'ютера за допомогою USB, і тому обмежено довжиною кабелю (зазвичай до 2х метрів). Крім цього, при скануванні користувач тримає сканер однією рукою, а іншою підносить товар, що знижує швидкість роботи. Цей тип сканера підійде магазинах з невеликою прохідністю і маленьким торговим точкам.

Бездротовий ручний сканер дорожчий в вартості, на відміну від проводового, але і має в своєму розпорядженні мобільністю, що незамінне при роботі на складі і необхідності сканування етикеток великих товарів і вантажів. Портативність бездротових сканерів допускає роботу на видаленні від касового пункту з комп'ютером, проте акумулятор, за рахунок якого працюють подібні сканери обмежує роботу по часу, і пристрій буде вимагати підзарядки. Поряд з цим, ймовірність падіння і пошкодження у даного типу сканера в рази вище, тому вибираючи бездротовий пристрій слід звернути увагу на його удароустойчивость.

  • 1