Як обрати ролети

ролети

Вибір різних конструкцій і матеріалів, призначених для оформлення вікон, в даний час надзвичайно великий. Це і різні види жалюзів, і звичайні штори, тюлі, і звичайно, ролети. Останні також часто називають рольштори. Вони являють собою досить просту конструкцію, що складається з тканинного полотна, двох шин-напрямних і закріпленого біля карнизу валу.

 

При виборі ролет варто перевірити якість всіх комплектуючих, зокрема пристрій відкривання / закривання. У конструкції рольштор використовується три види таких механізмів - з ланцюжка шнуром, пружинним тримачем і електроприводом. Перший вид дозволяє скручувати полотно дуже щільно і виглядає досить естетично. Пружинний тримач при витягуванні штори вручну дозволяє зафіксувати її в певному положенні. І та і інша модифікації досить зручні. Електропривод застосовується тільки для дуже великих рольштор. Обрати тканинні ролети від компанії Nikoss можна тут: https://nikoss.com.ua/tkanevyie-rolletyi.html.

 

Звернути увагу потрібно також на якість і характеристики самого полотна. Наприклад, для приміщень з підвищеною небезпекою в плані загоряння хорошим рішенням буде покупка ролет з вогнестійкою тканини. Для кухні вони можуть стати просто ідеальним варіантом. У будь-якому випадку тканина повинна бути просякнута водо- і пилевідштовхуючим складом.

 

Лляні полотна краще використовувати в тих приміщеннях, де рольштори будуть часто відкриватися і закриватися. Льон - матеріал дуже міцний і зможе витримати великі навантаження в цьому плані. Бавовна так само непоганий, але менш міцний. Акрил відрізняється багатством забарвлень і достатню довговічність. Непогане рішення - вибрати такі ролети, якщо вони застосовуються в якості перегородок.

 

Кольорове оформлення штор так само має важливе значення: 

  • Воно повинно максимально відповідати дизайну інтер'єру.
  • Малюнок потрібно вибирати правильно. Наприклад, поперечні смужки можуть візуально дещо розширити межі приміщення, вертикальні ж зроблять його вище.
  • У невеликих кімнатах краще встановити світлі ролети холодних тонів.

Для вікон, що виходять на південну сторону можна вибрати варіант полотна з світловідбиваючої тканини. Це дозволить знизити температуру повітря в приміщенні влітку. Золотисті, палеві, кремові відтінки дуже добре будуть виглядати на вікнах, «смотрящих» на північ. Ці м'які сонячні тони створять ілюзію тепла в кімнаті взимку.

 

Вибираючи рольштори, потрібно звернути увагу на: 

  • якість;
  • дизайн;
  • ціну.

Крім того, необхідно врахувати характер і призначення приміщення, вікна якого вони будуть прикрашати.

  • 1