Електрокотел чи конвектор: чесне порівняння цих обігрівачів

Електрокотел чи конвектор

У зв'язку з останніми підйомами тарифів в Україні, з незрозумілими і непередбачуваними рішеннями влади із закупівлі газу, багато хто переходить на електроопалення. Але в цій індустрії також великий вибір типів опалення, в якому також є свої плюси і мінуси. І основна боротьба йде між електрокотлами і конвекторами, в якості основного опалення, як додаткове, безперечно лідирують керамічні обігрівачі. У цій статті ми зробимо висновок, що краще, електрокотел чи конвектор, а також дізнаємося, що економічніше (вигідніше)? А на сайті teplahatka.com ви можете обрати як електрокотел, так і конвектор.

 

Електрокотел або конвектори: які сильні сторони цих пристроїв?

Що електрокотли, що конвектори дуже популярні і про них можна почути багато приємних відгуків. Але на формах досі тривають бої між користувачами, кому ж віддавати переваги. Тому ми вирішили вирішити цю проблему і пропонуємо порівняти, що краще електрокотел або конвектор способом порівняння переваг і недоліків.

 

Характеристика електрокотла

 

Система опалення, на чолі якої стоїть електрокотел, дуже близька до автономної системи газового опалення. Тут потрібно розводка труб, радіатори опалення і багато часу на монтаж цієї системи. Але це дає і плюси, так як така система дуже надійна і відмінно служить в якості основного опалення (і тільки!). Затребуваність електрокотла зростає зі збільшенням квадратури будинку і стає реально економним при великій площі.

 

Електрокотел не підійде для дачі або будинку, де в холодну пору мешканців довгий період часу не буде. Теплоносій замерзне і можуть бути серйозні проблеми від потопу. Але електрокотлом легко і просто управляти, все що необхідно - це виставити потрібну температуру і пару раз за сезон проконтролювати тиск.

 

Характеристика конвектора

 

Конвектор асоціюється з локальним обігрівом, хоча останнім часом їх масово встановлюють, як основне опалення. Конвектори швидко нагрівають повітря в приміщенні і можуть стабільно утримувати температуру, контролюючи датчиком тепла. Основною перевагою конвекторів є можливість їх монтажу в будь-яку точку приміщення і відсутність необхідності встановлювати додаткові радіаторів і батарей. Тому конвектори більше використовують для локального обігріву.

 

За економічності, електроконвектор обходить котел за рахунок відсутності такої складної системи, де потрібно безліч компонентів і така довга система розводки. Але конвектори також мають недоліки такі як: чи не прогрівають поверхні (стіни, меблі і т.д.), а також сильно сушать повітря.

 

Що вибрати: котел чи конвектор для будинку?

Ми описали сильні і слабкі сторони цих обігрівачів, і під кожен конкретний випадок необхідно вибирати по індивідуальним вимогам. Що котел, що конвектор гідні бути в цьому порівнянні, так як вони відносяться електроопалення, а це - краще, що може запропонувати індустрія опалення. Але конкуренти у електрокотла або конвектора також є, і основні - це керамічні обігрівачі.

 

Керамічні обігрівачі - це альтернатива між електрокотлами і конвекторами, де їх недоліки відсутні. Повітря не сушиться, теплоносій не замерзає, розводка батарей не потрібно, економія - вище ніж у конкурентів. Керамічні обігрівачі настільки вирвалися вперед, що сьогодні обігнали навіть конвектори. А порівнювати їх з котлами безглуздо!

 

Якщо бажаєте отримати економне, зручне у використанні і краще опалення - то вибирайте електрообігрівачі Венеція. Вони заслужили право бути №1 в Україні і виробляються в самому серці нашої країни. Якщо залишилися питання в битві електрокотел або конвектори - скоріше пишіть в коментарі.

  • 1